Material 6 – Exotický iPhone chrbát

Material 6 je spoločnosť založená Mattom Turnerom a Randym Livelym – dvomi nadšencami pre Apple produkty, ktorý mali snahu, na základe svojich skúsenosti, pretvoriť už takmer dokonalý dizajn iPhonu na svoj obraz. Spoločnosť bola založená z potreby povýšiť zážitok z dizajnu na novú úroveň. iPhone 4 a 4S disponuje ohromujúcim a v prvom rade funkčným dizajnom, ktorý však postráda určité teplo a trvácnosť, ktoré dokážu zabezpečiť iba organické-prírodné materiály.

Po mesiaci usilovného výskumu, vývoja a implementácie, Material 6 vyvinul metódu nahradenia zadného krytu mobilného zariadenia. Zadný kryt iPhonu 4 alebo iPohonu 4S sa nahradí s ručne vyrobeným dreveným krytom, ktorý poskytuje všetky pôvodné prvky a funkcie dizajnu Apple výrobkov. iPhone 4 má podľa môjho názoru majstrovský dizajn umeleckého diela, ktorý prehlbuje jednoduchosť skla a kovu. Avšak najnovšia zadná sklenená doska je náchylná k mechanickému poškodeniu, poškrabaniu a rozbitiu. Výmena týchto krytov pridáva iPhonu nezvyčajnú textúru, ktorá zvyšuje jeho krásu a zároveň zvyšuje jeho ochranu, ktorej sa sklo nemôže vyrovnať.

Ponuka, ktorou ma spoločnosť Materia 6 ohúrila je skutočne široká. Jej produkty sa snažia odzrkadľovať meniace sa ročné obdobia a jednotlivé štýly, ktoré sa snažia prispôsobiť moderným technológiám mobilných zariadení. Material 6 sa prezentuje ako umelecká dielňa, o čom svedčia aj ich „umelecké“ ceny – za jeden drevený kryt s grafickou úpravou zaplatíte okolo 74 EUR. Ľudia, ktorí si potrpia na vysokú kvalitu a jedinečný dizajn by sa však vyššej ceny nemali zľaknúť. Originál je len jeden a Material 6 je unikátnou spoločnosťou, ktorá zabezpečí, že váš iPhone sa v dave zaručene nestratí.

Material 6 kryty si môžete objednať prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu TU.
Pre inšpiráciu vám ponúkame možnosť nahliadnuť do pestrej ponuky jedinečného dizajnu originálnych zadných krytov, ktoré si prispôsobili zákazníci podľa svojho želenia TU.