Makego oživí hračky vašich detí

Aplikácia Makego umožní vašim deťom oživiť ich detský svet. Angličan Chris O´Shea (designér/umelec) prišiel so skvelou myšlienkou ako spojiť iPhone/iPad s hračkami.

Makego nie je nič zložité, práve naopak je úplne jednoduché. Stačí si stiahnuť aplikáciu Makego ( tento víkend je zadarmo takže to nezmeškajte) a postaviť si nejaké autíčko alebo loďku alebo hocičo, čo vás napadne. Môžete použiť Lego,papier, atď. Na inšpiráciu vám môžu poslúžiť obrázky nižšie.

 

Aplikácia ponúka tri virtuálne dopravné vozidlá: pretekárske auto, loď alebo zmrzlinárske auto.

[vimeo id=”36433497″ width=”600″ height=”350″]

 

Táto aplikácia sa mi celkom páči najlepšie je pretekárske auto, pretože si môžete meniť farbu auta, aby zodpovedala vášmu stavebnému materiálu, tiež je super, že napodobňuje zvuk motora, idúcich kolies a i. Dokonca sa po chvíli vyčerpá plyn. Zmrzlinárske auto je tiež zábavné. Môžete zazvoniť, slúžiť zákazníkom, a dávať peniaze do pokladne.

Makego je zameraný na malé deti a určite na chvíľu pobaví. Ako budúce aktualizácie by som napríklad rád videl aby kamera na spodku snímala cestu aby si následne dieťa mohlo kresliť svoje vlastné cesty.

Snívanie stranou, ak máte deti pod 5 rokov tak určite vám túto zábavnú aplikáciu odporúčam. Úsmevy vašich detí budú stáť zato.