Logitech Ultrathin Keyboard mini – druhá polovica vášho iPadu mini

NEWARK, Kalifornia — 5. február 2013 — Spoločnosť Logitech dnes predstavila produkt Logitech Ultrathin Keyboard mini, štíhlu klávesnicu, ktorá slúži súčasne ako ochranný kryt, aj ako stojan pre príjemnejšie používanie tabletu iPad mini.

Klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard mini vám pomôže naplno využívať možnosti tabletu iPad mini, nech už ho používate na čokoľvek – budete môcť ľahšie pracovať s aplikáciami, filmami a fotografiami a umožní vám pohodlnejšie písanie, no zároveň si váš tablet zachová svoj tenký, odľahčený a štíhly štýl.„Teší nás, že sme mohli uviesť konštrukciu klávesníc spoločnosti Logitech pod názvom LogitechUltrathin Keyboard Cover, ktorá v našom odvetví získala mnohé ocenenia ako najlepšia mobilná klávesnica pre iPad – teraz aj pre tablet iPad mini,“ povedal Alexis Richard, riaditeľ vývoja pre príslušenstvo tabletu v spoločnosti Logitech. „Môžete si ju predstaviť ako druhú polovinu vášho iPadu mini. Jej prepracovaný dizajn s uhlopriečkou sedem palcov dokonalo lícuje s telom iPadu mini a súčasne ponúka klávesy plnej veľkosti umožňujúce jednoduché písanie, čím šetria plochu pre zobrazovanie obsahu, ktorú inak softvérová klávesnica na displeji zaberá.“

Ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini sa k tabletu bezpečne prichytí pomocou vstavaných silných magnetov a má štíhly hliníkový kryt, ktorý ladí s dizajnom iPadu mini a poskytuje mu odolnú ochranu aj bez toho, aby podstatne zvýšila jeho hmotnosť. Keď ju budete chcieť použiť, stačí klávesnicu Logitech Ultrathin Keyboard mini odpojiť, z druhej strany krytu je vstavaná klávesnica používajúca technológiu Bluetooth EasyType, ktorá má tradičné rozloženie kláves v malom prevedení s uhlopriečkou sedem palcov, vrátane funkčných klávesových skratiek iPadu mini, ktoré používate najčastejšie, ako napríklad kopírovanie alebo vkladanie. Navyše slúži aj ako stojanček, aby ste pri prehliadaní obsahu na iPadu mini mohli mať voľné ruky a nemuseli ho držať.

Klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard mini má funkciu okamžitého zapnutia a vypnutia, čo znamená, že váš iPad mini sa automaticky prebudí keď snímete kryt a prejde do režimu spánku keď ho zavriete. Samotná klávesnice má výdrž batérií tri mesiace (pri predpokladanom používaní dve hodiny denne), takže môžete venovať viac času používaniu vášho nového tabletu a menej času sa Logitech predstavuje klávesnicu s oceňovanou ultraštíhlou konštrukciou
pre tablety iPad mini – Strana 2 trápiť s tým, že bude klávesnica vybitá. Očakáva sa, že ultratenká klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard mini bude v Spojených štátoch a v Európe k dispozícii začiatkom februára 2013 za doporučenú maloobchodnú cenu 79,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.

Tenká a ľahká

Chráni obrazovku vašeho iPadu mini a umožňuje vám vychutnať si písanie, aniž by byl jakkoli narušený jej tenký, ľahký a elegantný tvar. Dodáva sa v čiernej a bielej farbe.

Sledovať video

Thin and Light

Dôverne známe rozvrhnutie kláves

Klávesnica je vybavená klávesami EasyType, ktoré umožňujú plynulé, rýchle a pohodlné písanie. Klávesy EasyType sú umiestené v tradičnom rozvrhnutí menšieho formátu, vrátane klávesových skratiek pre funkcie iPadu mini s najčastejšie používanými príkazmi, napr. kopírovanie, vkladanie a mnoho ďalších.

Voľné ruky a ochrana obrazovky

Sledujte váš iPad mini z integrovaného stojančenku, ani by ste ho museli držať v ruke. Použitím klávesnice ušetríte priestor na obrazovke pre sledovanie a otváranie obsahu.

Okamžité spojenie

Rýchlo a ľahko spojte klávesnicu Keyboard mini s iPadem mini jemným dosadnutím silných integrovaných magnetov.

Automatická aktivácia/deaktivácia režimu spánku

Funkcia automaticky zapne iPad mini pri odklopení krytu – a pri jeho zavrení ho opäť vypne.

Tento produkt bude v ČR predstavený prvýkrát na konferencii iCon Prague pre všetkých priaznivcov sveta Apple, ktorá sa uskutoční 15.-16. februára v Národní technické knihovně v Prahe. Novú klávesnicu a kryt pre iPad mini si tu budete môcť vyskúšať osobne v stánku spoločnosti Logitech.