Logitech K780 klávesnica pre akékoľvek zariadenie

Logitech predstavuje ďalšiu skvelú novinku. Jedná sa o Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard, ktoré je vôbec prvou plne vybavenou bezdrôtovou počítačovou klávesnicou, ktorá je obsiahnutá aj s numerickou časťou, kompatibilná pre rôzne zariadenia.

Logitech K780 klávesnica pre akékoľvek zariadenie

Teraz už stačí jediná klávesnica a môžete pohodlne pracovať s počítačom, iPadom, či iPhonom. To všetko vďaka Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard a prepínaniu medzi jednotlivými zariadeniami len jediným tlačidlom. Na klávesnici Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard môžete vďaka Easy-Switch ľahko prepínať medzi hneď tromi rôznymi pripojenými zariadeniami súčasne. Nemusíte mať hneď iMac, či iný Apple počítač. Klávesnica funguje aj pre operačné systémy Windows.

Pri práci s klávesnicou môžete využívať aj svoje obľúbené klávesové skratky. Vybavená je bezdrôtovou USB technológiou Logitech Unifying a zároveň aj Bluetooth Smart. Takto si môžete sami vybrať podľa vás najvhodnejší spôsob pripojenia vášho počítača, tabletu alebo telefónu. Logitech K780 je charakteristická citlivou odozvou a pritom pracuje veľmi ticho, zvuk stláčania od kláves takmer nie je počuť. Klávesnica sa môže pochváliť výbornou výdržou batérii a to až po dobu 24 mesiacov. Je to vďaka tomu, že klávesnica sa vie pri dlhšej nečinnosti sama vypnúť, samozrejme má aj tlačidlo, ktorým to môžete spraviť aj vy.

VIDEO: Klávesnica Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard

Klávesnica Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard je už od tohto mesiaca dostupná na slovenskom a českom trhu a to vo vybraných obchodoch. Odporúčaná maloobchodná cena pre túto klávesnicu je na úrovni 99,99€.

Zdroj a foto: Logitech