Logitech G predstavuje nový rad Prodigy

Nový produktový rad Logitech G – Prodigy bol navrhnutý s cieľom rozšíriť možnosti vášho hrania na počítači. Tento rad tvoria dve myši, klávesnica a headset so spoločnými atribútmi.

 

Herné myši Logitech G403 Prodigy

G403_BlogNové myši z radu Prodigy poskytujú pohodlie aj pri dlhom hraní vďaka odľahčenému ergonomickému dizajnu. Pogumované úchopy na ľavej aj pravej strane vám zaistia lepšiu kontrolu a pomocou priloženého 10 g závažia si môžete ľahko upraviť hmotnosť myši podľa svojich preferencií. Sú až osemkrát rýchlejšie než štandardné myši, čo znamená, že keď s myšou pohnete alebo kliknete na jej tlačidlá, odozva na obrazovke je prakticky okamžitá. Tieto myši sú vybavené najvyspelejším herným optickým snímačom pohybu na svete PMW3366, ktorý preferujú najlepší svetoví hráči eSports. Myš G403 Prodigy je k dispozícii v káblovej aj bezdrôtovej verzii, ktorá je osadená rovnakou energeticky úspornou a vysoko výkonnou bezdrôtovou technológiou ako oceňovaný model Logitech G900 Chaos Spectrum. Bezdrôtové pripojenie v pásme 2,4 GHz je maximálne optimalizované, takže prenos informácie o pohybe trvá len 1 ms, čo garantuje neuveriteľne rýchlu odozvu bez oneskorenia, s akou sa konkurenčné riešenia nemôžu merať – vrátane myší pripojených káblom.

Odporúčaná maloobchodná cena: 69,99 € (drôtová)/ 119 € (bezdrôtová)

Logitech G213 Prodigy RGB
G213_Blog
Navrhnutá je pre hráčov všetkých úrovní a vyznačuje sa štíhlou konštrukciou, ktorá je odolná proti poliatiu tekutinami, je pohodlná a veľa toho vydrží. Má integrovanú opierku pre zápästie a nastaviteľné nožičky, aby ste si mohli zvoliť pre vás ideálnu polohu aj na dlhé herné súboje. Klávesnica G213 Prodigy prináša to najlepšie pokiaľ ide o hmatovú odozvu a výkon, čomu napomáhajú aj tlačidlá určené priamo pre hráčov. Každá jej klávesa je vyladená tak, aby poskytovala ultra rýchlu a zreteľnú odozvu, ktorá je až štyrikrát rýchlejšia než u štandardných klávesníc. Navyše jej konštrukcia umožňuje „vnímať“ stlačenie viacerých kláves súčasne (má tzv. „anti-ghosting gaming matrix“) a je vyladená pre optimálny herný výkon. Klávesnica má päť zón s RGB podsvietením, ktoré si môžete upraviť podľa seba. Farby si môžete zvoliť napríklad tak, aby ladili s vašou hernou zostavou, nastaviť ich pre jednotlivé hry alebo len podľa toho, ako sa vám páčia. Svetelné efekty môžete synchronizovať s inými zariadeniami Logitech G pomocou obslužnej aplikácie Logitech Gaming Software (LGS).

Odporúčaná maloobchodná cena: 79,99 €

Logitech G231 Prodigy
G231_Blog
Vďaka neodymiovým driverom s priemerom 40 mm poskytuje headset G231 Prodigy vysoko kvalitný stereo zvuk, ktorý vás pri hraní na PC alebo konzole pohltí od začiatku až do konca. Náušníky sú potiahnuté starostlivo vybranou tkaninou, vhodnou pre športové hranie, ktorá garantuje pohodlný a mäkký kontakt s hlavou aj pri niekoľkých hodinách používania. Dajú sa ľahko zložiť a vyprať, aby bol váš headset stále v skvelom stave. Smerový mikrofón s krištáľovo čistým zvukom na ramienku je možné umiestniť tak, aby snímal iba váš hlas a keď ho práve nebudete potrebovať, môžete mikrofón sklopiť dozadu k slúchadlám. Prvky pre ovládanie zvuku, teda hlasitosť a vypnutie mikrofónu, sú umiestnené na kábli a máte ich tak vždy ľahko na dosah ruky.

Odporúčaná maloobchodná cena: 59,99 €

Očakáva sa, že novinky Logitech Prodigy budú v Európe k dispozícii od septembra 2016.