Nový herný headset Logitech G PRO

Logitech G PRO Gaming Headset ponúka zvuk s parametrami a vlastnosťami aké sú potrebné pre oblasť eSports. Je odľahčený, pevný a nanajvýš pohodlný aj pre dlhé herné súboje. Špičkový zvuk zaisťujú drivery Logitech G Pro-G a vynikajúcu zvukovú izoláciu náušníky z koženky. O krištáľovo čistú komunikáciu sa postará kondenzátorový mikrofón profesionálnej úrovne.

Logitech G PRO Gaming Headset 1

Vďaka tomu, že je zvuk headsetu veľmi kvalitný a čistý, budú hráči počuť každý krok nepriateľa s úplne presným rozlíšením smeru, odkiaľ k nim prichádza. Headset Logitech G PRO bol navyše vybraný ako oficiálny headset na akcie ligy elektronických športov Electronic Sports League (ESL) CS: GO Pro League, ESL One a ESL Premiership, kde ho bude používať niekoľko špičkových tímov a hráčov. Vyspelé drivery Pro-G od značky Logitech G sú vyrobené z materiálu s hybridnou sieťovou štruktúrou, vďaka čomu majú vysoko kvalitný zvuk a v spojení s prepracovanými audio profilmi Logitech G poskytujú bohaté úderné basy, čisté a precízne artikulované výšky a neuveriteľne malé skreslenie.

“Headset je skutočne veľmi pohodlný, pretože má proste dobrú konštrukciu a čistý dizajn. A  mikrofón je vysoko kvalitný,” povedal Mike Yeung z tímu TSM (LOL).

Nový headset Logitech G PRO je kompatibilný s počítačmi, hernými konzolami (vrátane Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch) a mobilnými zariadeniami. Očakáva sa, že headset Logitech G PRO bude na trhu k dispozícii v apríli 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99€.