Limb.al USB kábel – štýlový stojan

V minulosti sme na našej stránke uverejnili článok s názvom Nudí vás originálny USB kábel od Apple?, ktorý zožal u vás celkom úspech. A tak sme si pre vás tentokrát pripravili článok o ďalšom štýlovom kábli.

Limb.al je veľmi jednoduchý, ale veľmi šikovný nápad. Je to USB nabíjací kábel pre iPhone (alebo micro-USB zariadenie), ktorý je dostatočne tuhý na to, aby pracoval ako dock. Zapojte Limb.al do portu USB na strane vášho MacBooku alebo monitora a bude sa správať, ako vznášajúci sa v priestore. Môžete ho ohýbať, tvarovať a kábel to vydrží.

Kábel bezpečne  drží na oboch koncoch a nemusíte sa báť o ohnutie či poškodenie konektora na vašom zariadení. Výrobcovia vyrobili takisto usb “koncovky” aj pre telefóny s Androidom.

Cena Limb.al odráža jeho jednoduchosť – stojí len 19 dolárov. Bohužiaľ nie je ešte v predaji, ale čoskoro by sa mal dostať. Ak používate iMac tak, to môže byť pre vás celkom problém keďže kábel je krátky. Každopádne je to skvelý nápad a už sa nevieme dočkať kedy sa dostane do obchodov.