Legendárne hry sa vracajú, už tento mesiac na AppStore!

Už nezostáva ani mesiac do uvedenia troch herných klasík v novom prevedení “na pulty” AppStore. Poďme sa pozrieť aké darčeky nám ich tvorcovia pripravili ešte pre Vianocami.

Angry Birds: Star Wars

Dátum uvedenia: 8. november

Platforma: iOS a Mac

Už 8. októbra, len niekoľko dní po uvedení hry Bad Piggies, štúdio Rovio ohlásilo uvedenie na trh ďalšej hernej klasiky, Angry Birds, tentokrát tematicky spojenej so sériou kultových Sci-Fi filmov Star Wars. Nanešťastie, viac informácii zatiaľ nie je dostupných, ale každopádne spojenie týchto dvoch titulov bude veľmi zaujímavé.

Trailer:

[youtube id=”lyB6G4Cz9fI” width=”600″ height=”350″]

Need for Speed: Most Wanted

Dátum uvedenia: 1. november (európa)

Platforma: iOS

V Electronic Arts sa opäť posnažili a na prelome mesiacov nám prinesú v poradí devätnásty titul Need For Speed už aj pre iOS. Môžete sa tešiť na šialenú rýchlosť, neopakovateľné havárie a nekončiacu naháňačku bez pravidiel na opačnej strane zákona, to všetko zabalené do skvelej grafiky. Okrem platformy iOS hra vyjde v rovnakom termíne aj pre: PC, Xbox 360, PS3, PS Vita a Andr*id.

Trailer:[youtube id=”0-Imb_hTVmw” width=”600″ height=”350″]

Crazy Taxi

Dátum uvedenia: október (bližšie neupresnené)

Platforma: iOS

Presne v rovnaký deň ako tvorcovia Angry Birds aj vývojárske štúdio Sega oznámilo predstavenie legendárnej počítačovej hry Crazy Taxi aj pre iPhone a iPad. Podľa zatiaľ dostupných informácii je zrejmé, že hra ponúkne viac herných možností ako jej počítačová verzia. Ale nezabudnuteľnú mapku mesta, pohodových taxikárov a svojráznych zákazníkov tvorcovia ponechali aj v mobilnej verzii. Trailer je pomerne krátky, ale môžete si pozrieť niekoľkominútový gameplay testovacej verziu tu.

Trailer: [youtube id=”X_8f_eeYPa0″ width=”600″ height=”350″]

 

Určite sa máme na čo tešiť. Ceny a ďalšie podrobnosti k hrám sa dozvieme až po ich uvedení na AppStore.