Kuchárka pre študentov na internátoch

Na Appstore sa pomaly objavujú čoraz lepšie české a slovenské aplikácie. Pred nedávnom sa tam objavila skvelá, nová aplikácia menom Kuchařka.

Som rád, že konečne niekto prišiel s aplikáciou, ktorá obsahuje recepty pre všetkých študentov žijúcich na internátoch alebo aj pre nás ostatných, ktorí radi skúšame nové a rýchle jedlá.

V aplikácii sa pohybujete jednoducho, neobsahuje nič zložité.Môžem povedať, že táto aplikácia je okrem receptov doplnená aj troškou humoru, ktorý určite pobaví.  Ako prvé si odporúčam prečítať slovník aby ste porozumeli všetkým slovám v receptoch. Niektoré frázy sú ozaj zábavné napr. Metóda Žaves a i.

Aplikácia obsahuje rôzne kategórie, kde môžete nájsť napr. dezerty, prílohy, polievky, rýchle jedlá, náročnejšie jedlá, miešané drinky atď. Každý deň tam pribúdajú nové recepty, ktoré môžete vyskúšať. Pri každom recepte píše čas a prípadne koľko vás to bude stáť. Pod receptmi môžete nájsť obrázky asi ako vyzerá to jedlo, prípadne môžete komentovať dané recepty.

Aby som to všetko zhrnul Kuchařka je pre všetkých, ktorí bývajú na internátoch, rôznych iných ubytovniach, nemajú veľa peňazí,pre tých, ktorí nevedia vôbec variť… alebo proste pre všetkých, ktorí si chcú uvariť niečo rýchle. Táto aplikácia je zdarma a určite ju všetci vyskúšajte, oplatí sa.

Stiahnuť