KidSafe – Bezpečná detská poistka

iPhone je užitočný pomocník na zaujatie a utíšenie malých detí. V AppStore existuje mnoho takýchto aplikácii, ktoré sú zamerané na detské publikum, len pre príklad spomeniem slovenskú aplikáciu Nomalo, v ktorej si môžu vaše ratolesti kresliť, vyfarbovať a vzdelávať sa. No problém je s detskou zvedavosťou. Ako náhle ich aplikácia omrzí, začnú stláčať všetky možné ikonky bez akéhokoľvek uváženia. Než sa nazdáte, kontakty máte beznádejne vymazané, fotky sú odstránené a v pamäti máte uložené 10 minútové video ničoho. Čo robiť, ak chcete, aby vaše dieťa malo bezproblémový prístup k všetkým funkciám aplikácii a pritom mať istotu, že v nej aj ostane ? Ideálne riešenie ponúka KidSafe obal určený pre iPhone 4/4S od známej spoločnosti TRTL BOT.

KidSafe je neštandardné puzdro pre vás iPhone, ktorý obmedzuje prístup a manipuláciu s „home button“ tlačidlom. Tým, že ho zablokuje, nikto sa k nemu nedostane. Z jednej strany vyzerá ako klasický ochranný obal na zadný kryt mobilného zariadenia, no predná časť disponuje krytom na blokovanie tlačidla Domov, takže vaše nastavenia kontakty sú mimo dosah poškodenia.

Materiál tohto puzdra je vyrobený z eco-friendly povrchu recyklovaných plastových fliaš. Obal má menšie vyvýšene rohy, ktoré majú za úlohu ochrániť iPhone pred vložením do zvedavých úst dieťaťa. K dispozícii je v troch príjemných farbách ( čierna, biela a zelená ). Ak máte domá takéto nezbedné šidlo, puzdro KidSafe určite oceníte. Objednať si ho môžete za prijateľnú cenu 25 dolárov prostredníctvom oficiálneho webu výrobcu TU.