Keď to nejde, tak to pôjde

V duchu „rýchlejšie, dlhšie, viac“ sa v posledných pár desiatkach rokov uberá aj komunikácia, respektíve komunikačné zariadenia. Ak aj vy patríte k používateľom smartfónov, tabletov, notebookov alebo iných technických vychytávok, môžu byť nasledujúce riadky prínosom aj pre vás.

Keď to nejde, tak to pôjde

Nič nie je také dokonalé, aby to z času na čas nemohlo mať nejakú vadu. To platí aj o najnovších výdobytkoch modernej techniky, ktorých oprava je vďaka pokročilejšie elektronizácii pre mnohých ľudí len snom. Rozhodne ak sa jedná o opravu pomocou vlastných síl a vedomostí. Našťastie, presne pre tieto prípady je tu možnosť využiť kvalitný servis.

Servis mobilov a tabletov
Takzvané chytré mobilné zariadenia nedostali svoj názov pre nič za nič. Robia a pamätajú si veľa vecí za nás, preto keď v nich niečo nefunguje, sme zo situácie právom rozladení. S vysoko profesionálnym servisom iPhonov, ktorý vám ponúka Pôjdeto.sk, si už viac nemusíte lámať hlavu nad závadami svojho elektronického spoločníka. Softvérové aj hardvérové patálie rozlúskne profesionálny tím a pôjde to zase tak, ako predtým.

Odstráni bežné aj špecifické poruchy
Najbežnejšie poruchy moderných mobilných zariadení sa väčšinou spájajú s obrazovkou týchto prístrojov. Poškriabanie, rozbitie či nefunkčné dotykové rozhranie – to sú najčastejšie závady. S Pôjdeto.sk prípadné problémy hravo vyriešite napríklad nalepením ochranného tvrdeného skla s maximálnym účinkom voči mechanickému poškodeniu.

Dostupnosť služieb
Služby profi servisu Pôjdeto.sk môžete využiť v stánkoch v obchodných centrách v Bratislave, Žiline, Trnave a Nitre. Samozrejmosťou je online konzultácie, buď prostredníctvom telefónu alebo mejlu. Všetko informácie nájdete na webe Pôjdeto.sk. Servisné služby spoločnosť poskytuje tiež v servisných kioskoch Pôjdeto v Telekom Centrách na celom Slovensku.

Text a foto: PR