Každý rok nový iPhone? Oplatí sa kúpiť na splátky

Už od prvej generácie mobilu Apple iPhone sa vytvoril okolo týchto telefónov kult. Kto ho má, určite vie prečo. Jedná sa o kvalitný a hlavne veľmi spoľahlivý, rýchly a bezproblémový mobil. Chcete aj vy každý rok nový iPhone? Zvážte nákup na splátky.

Každý rok nový iPhone Oplatí sa kúpiť na splátky

Ilustračné foto – zdroj: unsplash

Každý rok nový model

Aj keď Apple iPhone pozná každý, modelov je pomerne dosť. Apple každý rok v septembri predstavuje vynovený model, často sa jedná o viacero variant a posledné roky aj o viacero modelov. Každý novší model prináša celú radu noviniek v podobe nových funkcií, lepších parametrov a ďalších vítaných vylepšení.

Cena je vyššia

Ak si porovnávame “papierové” parametre či funkcie, konkurencia často ponúka podobné, či v niektorých ohľadoch a parametroch aj niečo viac. Cena pri konkurenčných zariadeniach je často aj nižšia, no kto má produkty Apple vie, že za vyššiu cenu to stojí. Nech nám povie kto chce čo chce. Rýchlosť, kvalita spracovania, spoľahlivosť. Túto trojicu výhod mám pri telefónoch Apple iPhone najradšej.

Nákup na splátky bez preplatenia

Nemusíte byť blázon, ak každý rok kupujete nový. Popravde sa to aj oplatí, pretože po roku viete iPhone predať takmer ako za cenu nového a vy si tak môžete kúpiť nový model Apple iPhone. Získate tak úplne nové zariadenie plné najnovších technológii a funkcií. Taktiež máte novú záruku na zariadenia 2 roky, aj keď dobre vieme, že telefóny fungujú bezproblémovo.

Ak na splátky, tak len u overených a autorizovaných predajcov. Pri kúpe cez internet máte často záruku najlepšej ceny. My odporúčame obchody ako Alza či Hej. Máte tu záruku 100% oficiálnej a originálnej distribúcie. Obchody ponúkajú spomínaný nákup na splátky bez navýšenia.

Ako kúpiť iPhone lacnejšie?

Ak chcete ušetriť, tak vďaka zľavový kódom máte okamžite zľavu pri nákupe. Na https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ sú exkluzívne zľavové kódy k nákupu aj všetky aktuálne akcie. Na stránkach sú tisíce zliav do stoviek obchodov. Stačí si vybrať zľavu a tú môžete ihneď uplatniť pri nákupe v obchode. Mnohé platia na zľavu z ceny v obchode.