Juice Tank – iPhone nabíjačka a puzdro v jednom

Juice Tank je prvé puzdro a príslušenstvo pre iPhone 4/4S, ktoré je vybavené integrovanou sieťovou nabíjačkou. Pre maximálnu prenosnosť sa jej konektory skladajú do tela puzdra. Takto je iPhone a nabíjačka jednou súčasťou a ich unikátna kombinácia vám nezaberie viac miesta vo vrecku ako klasicky iPhone Case. Automatizovaný konektor sa vysúva ľahko a je skonštruovaný tak, aby nejaký ten rôčik vydržal a aby bol univerzálny, čo zabezpečuje, že ho zapojíte do akejkoľvek zásuvky. Už nikdy nebudete potrebovať otravné káble.

Juice Tank má na svojom povrchu popri svojmu konektoru aj micro USB vstup, s ktorým si môžete popri nabíjaniu zosynchronizovať potrebné dáta s vaším iTunes.

Telo puzdra je vyrobený z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni iPhone pred každodenným opotrebovaním. Jeho vnútro je vyplnené mäkkou gumou, čo ochráni iPhone pred otrasmi a drobnými nárazmi.

[youtube id=”wn-jJScOuSA” width=”600″ height=”350″]

Nízka výdrž batérie v iPhone 4 je jednou z najčastejších sťažností od ich majiteľov. S týmto príslušenstvom máte jeho napájanie kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícií a popri tom vám odpadáva starosť s káblami a nabíjačkami. Ak sa vám táto novinka zapáčila, tak si kliknite na tento Kickstarter projekt TU, kde si jedno takéto puzdro môžete predobjednať a podporiť tento skvelo vyzerajúci projekt.