iPhone Rangefinder case – Fotoaparát alebo smartphone ?

Obaly a puzdra pre mobilné zariadenia sú jedno z najrýchlejšie rastúcim odvetvím prepojeným na trh so smartphonmy. Denne vzniká s ambíciou sa na tomto trhu presadiť mnoho značiek, ktoré sa snažia predstaviť svojim osobitým štýlom a získať si majiteľov iPhonov na svoju stranu.

Spoločnosť Rangefire sa zamerala na špecifickú skupinu fotografov a milovníkov hippster štýlu. Iphone Rangefire je puzdro, ktoré zmení váš iPhone na profesionálny fotoaparát. A to od hlavy až po päty. Tieto zmeny nie sú len kozmetické, puzdro vybaví iPhone možnosťou klasickej spúšte, hľadáčikom, clonami a jeho súčasťou je aj trojnohý stojan. Čo sa týka objektívu, tak ten si budete môcť prispôsobiť podľa potreby a to až tromi zmeniteľnými šošovkami: rybie oko, širokouhlý objektív (makro) a teleobjektív. Aby váš nový fotoaparát vyzeral presvedčivejšie, obal ma priestor pre upevnenie obľúbeného foto remienka.

Fotenie a natáčanie takto naberá reto nádych, no jeho kvalita ostáva na vysokej úrovni, na ktorú sme zvyknutý pri iPhone objektívoch. Popri týchto skvelých prednostiach ostáva iPhone s Rangefinder case stále iPhonom a nič ho neobmedzuje v jeho doterajších funkciách.

Objednať si ho môžete prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu tu za pomerne vysokú cenu 99€. Každý fotograf sa teraz musel zamilovať.