iPhone 6 a iPhone 6 Plus u našich operátorov – vieme kedy a za koľko

Oficiálny deň spustenia predaja nových iPhonov na Slovensku je 31. október 2014. Zisťovali sme u našich troch mobilných operátorov, O2, Orange a Slovak Telekom, kedy a za koľko budú dostupné práve u nich. O2 a Slovak Telekom ich budú mať vo svojej ponuke už od prvého dňa oficiálneho spustenia predaja na Slovensku, čiže od 31. októbra 2014.

Apple iPhone 6 a Apple iPhone 6 Plus

iPhone 6 dostupný už od 133 €

Spoločnosť O2 k uvedeniu nových iPhonov pripravila aj špeciálnu súťaž a poznáme aj presné ceny. “Vďaka najvýhodnejším bonusom na trhu, bude od 31.10 s našim O2 Diamantovým paušálom nový iPhone 6 dostupný už od 133 Eur. Od tohto termínu bude iPhone 6 dostupný v cenníkových cenách takto: 661 eur (16GB), 763 eur (64GB) a 859 eur (128GB), iPhone6 Plus za 763 eur (16GB), 859 eur (64GB) a 961 eur (128GB). V súvislosti so štartom predaja nových iPhone 6 smartfónov sme pripravili zábavnú hru na našom Facebookovom profile, v ktorej môžu prví desiati výhercovia získať 100-eurovú zľavu na nový iPhone. Bližšie info už čoskoro.”, povedala pre TouchPlay.sk hovorkyňa O2 Slovensko Martina Jamrichová.

Slovak Telekom zisťuje predbežný záujem

Slovak Telekom nám potvrdil dátum zaradenia do predaja. “Slovak Telekom plánuje zaradiť iPhone 6 a iPhone 6 Plus do ponuky v piatok 31. októbra 2014.”, povedal pre TouchPlay.sk Michal Korec, hovorca Slovak Telekom. Ceny sme sa nedozvedeli, no podľa slov pána Koreca, ďalšie detaily budú k dispozícii až tesne pred štartom predaja noviniek. Pýtali sme sa aj na prípadne predobjednávky. “Predobjednávky zatiaľ nerobíme, máme vyhradenú stránku, na ktorej zisťujeme predbežný záujem zákazníkov, ak sa nám ozvú: http://www.telekom.sk/osobne/m-site/iphone-6-iphone-6-plus/.”, dodal na záver.

Od spoločnosti Orange sme dostali vyjadrenie, no na teraz od nich nepoznáme ani len dátum zaradenia nových modelov do svojej ponuky. Hovorkyňa spoločnosti Orange, Alexandra Piskunova, nám záverom dodala, že bližšie informácie poskytne, keď to bude aktuálne.