iPhone 6 a iPhone 6 Plus prichádza na Slovensko

V piatok 31. októbra sa začne na Slovensku oficiálne predávať iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Od 9. hodiny 31. októbra je možné zakúpiť neviazaný iPhone 6 a iPhone 6 Plus v predajniach najväčšieho predajcu Apple na Slovensku iStores Apple Premium Reseller.

iStores už minulý piatok aktivoval na svojom webshope (www.istores.sk) možnosť predobjednať si iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Svoj nový iPhone si tak verejnosť môže vyzdvihnúť na základe predobjednávky a prípadne i bez predobjednávky priamo zakúpiť už tento piatok v niektorej z predajní iStores v nákupných centrách Polus Bratislava, Galeria Trnava, Europa Banská Bystrica a Aupark Košice.

“Je to vôbec po prvý raz, kedy si zákazníci môžu iPhone 6 kúpiť bez viazanosti a mimo mobilného operátora, čo nepochybne mnohí uvítajú. Prvých 100 zákazníkov získa k svojmu iPhonu zadarmo aj kvalitné tenké sklo na ochranu displeja pred mechanickým poškodením v hodnote 25 €.” – povedal Ing. Juraj Kluvánek, marketingový riaditeľ spoločnosti iStores Apple Premium Reseller.

Zdroj: tlačová správa iStores Apple Premium Reseller