Incipio Clear – Ultratenké.Ultraľahké.Takmer neviditeľné.

Obal Ultralight Feather Clear pre iPhone od firmy Incipio je produkt zaujímavý na prvý pohľad. Zaujme vás svojím minimalistickým designom a najmä svojou hrúbkou. Čítajte ďalej a dozviete sa o tomto štýlovom obale viac.

Balenie

Firma Incipio sa netají tým, že k samotným obalom pribaľujú nejaké drobné veci naviac. V prípade obalu Clear sa v balení nachádzali dve fólie, ktoré sú o niečo kvalitnejšie ako tie bežné, ktoré dostať kúpiť. Samozrejme k fóliam nechýbala ani handrička a stierka, ktorá slúži na vytlačenie vzniknutých bubliniek pri samotnom lepení fólie.

Dizajn

Jednoduchý dizajn, to je  prvé, čo vás na tomto obale zaujme. Viac menej je tento obal určený pre vlastníkov, ktorí preferujú minimalistický obal pre ochranu svojho iPhone. Clear chráni váš telefón pred poškriabaním a nárazmi bez toho, aby bola ohrozená jeho forma a funkčnosť.

Každopádne napriek svojej tenkosti, ktorá činí 1mm, nie je Clear najtenším obalom na svete. Ale to vôbec nevadí, pretože jeho tenkosť sa nedá porovnávať s ostatnými výrobcami hrubších obalov. Obal má výrezy, ktoré sprístupňujú takmer všetky funkcie potrebné pre požívanie: zamykacie tlačidlo, 3,5 mm jack, slúchadlo, fotoaparát, home button a dock kontektor.

Clear na vás pôsobí veľmi krehko, ale pozor zdanie klame. Je taký pevný, že ho len tak nerozlomíte. Avšak tento dokonalý obal, má jednu maličkú chybu, ktorú som objavil po týždni testovania. Samotný obal sa dokáže veľmi rýchlo poškriabať, a to pri bežnom používaní (ukladanie na stol, vkladanie do vrecka, a i.). Ešte že výrobcovia s tým počítali, a vyrobili tento obal z pevného polykarbonátového plastu, ktorý len tak nepoškodíte.

Záver

Clear pre iPhone je v prvom rade štýlový doplnok. Vyzerá skvele a púta pozornosť aj tých ľudí, ktorí sa o podobné veci vôbec nezaujímajú. Ak chcete váš iPhone odlíšiť, je to pre vás ten najlepší obal. Navyše je na vašom iPhone takmer neviditeľný, a tak pri používaní vôbec neprekáža. Zakúpiť si ho môžete na stránke Innocentstore.com za príjemnú cenu 16,99 €.

Za zapožičianie ďakujeme Innocentstore.com