iGuy – Farebné púzdro s osobnosťou

Pozdravte iGuy. Táto veselá postavička je zábavná forma stojana určeného pre všetky typy iPadov. Je navrhnutý tak, aby sa vám zapáčil hneď na prvý pohľad.

iGuy patrí medzi to originálnejšie príslušenstvo, ktoré sa na trhu pre iPady pohybujú. Je ideálnym doplnkom pre detskú priazeň a kreatívnym darčekom pre dospelých. Povrch tohto príslušenstva je tvorený spevneným netoxickým plastom, ktorý má protišmykovú gumovú úpravu. Je ľahký, a nepridáva iPadu takmer žiadnu váhu navyše, čo ocenia najmä slabé ručičky detí. Na prvý pohľad vyzerá, že je to iba zábavne príslušenstvo, ale iGuy vydrží aj hrubšie zaobchádzanie a ma pomerne vysokú ochrannú funkciu.

[youtube id=”NwUT_4q6JRY” width=”600″ height=”350″]

iGuy vám dá pocit bezpečia, že drahá iPad hračka bude v detských rukách v dostatočnom bezpečí. V kombinácii s aplikáciou Zvieratka, o ktorej sme vás už oboznámili v staršom článku, je možné využiť iPad ako plnohodnotnú detskú hračku, ktorá len tak vaše dieťa neomrzí. Predáva sa v troch pestrých prevedeniach : karamel, poludňajšia obloha a jarná tráva. Ak vás iGuy oslovil, môžete si ho objednať za prijateľných 40 dolárov prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu TU.