Hry zdarma na dnešný deň

Máme tu po dlhšom čase opät hry zdarma. Tentokrát pre vás máme dve tituly, Zombie Highway a Charadium 2 HD. Hry sú zdrama len na limitovanú dobu tak to určite nepremeškajte.

Zombie Highway

download for iPhone and iPad

[youtube id=”uAj2AEhgwUw” width=”600″ height=”350″]

Zobmie highway by sa dala opísať ako akčná závodná hra, v ktorej ovládate auto a pri tom sa snažíte zničiť čo najviac útočiacich zombíkou. Cesta je plná nástrah a vy sa s nimi musíte vysporiadať. Na pomoc vám k tomu bude slúžiť pomerne veľký arzenál zbraní. Okrem klasických zbraní samozrejme používate aj rôzne výbušniny, alebo ničíte okolité auta, ktoré následne vybuchujú. Hra je universal a v appstore má pomerne dobré hodnotenie. Určite by som ju odporúčal minimálne vyskúšať.

Charadium II HD
download for iPad

[youtube id=”8xLvo6j_Owc” width=”600″ height=”350″]

Charadium II HD je online hra, v korej máte za úlohu nakresliť dané slovo a ostatný hráči ho musia podľa vášho náčrtu uhádnuť. Hru môžete hrať spolu s vašími priateľmi, alebo online, s hráčmi z celého sveta. Je to zábavná oddychová hra pre celú rodinu. Hlavnou nevýhodou je anglicky jazyk a tak musíte poznať slovíčko, ktoré kreslíte. Hra taktiež obsahuje okrem ceruzky aj rôzne palety farieb a nástrojou, aby vaše dielo vyzeralo presvedčivo.