Hráčska vychytávka Logitech PowerShell pre iPhone 5/5S a iPod Touch

Logitech je renomovaný výrobca herného príslušenstva. Dnes si predstavíme jeho herný ovládač Logitech PowerShell so vstavanou externou batériou. PowerShell je určený pre zariadenia iPhone 5/5S a iPod Touch (5. generácie) s iOS 7. Švajčiarska spoločnosť takto prináša nový rozmer pre herný zážitok na kompatibilných i-zariadeniach.

Logitech PowerShell pre iPhone 5/5S a iPod Touch

Logitech PowerShell je herný ovládač obsiahnutý hardvérovými tlačidlami. Pracuje cez Lightning konektor, ten sa do vašeho zariadenia pripojí vložením do ovládača. Dizajn a rozloženie tlačidiel pripomína prvú verziu PSP od Playstation. Tlačidlá sú výborne dostupné, mnohé avšak ani pri viacerých hrách nebudete potrebovať.

PowerShell pracuje cez Lightning konektor

dizajn a rozloženie tlačidiel pripomína prvú verziu PSP od Playstation

Pre používanie a herný zážitok, ktorý tento ovládač ponúka, nepotrebujete žiadny extra softvér, avšak ovládač je určený len pre určité kompatibilné hry. Mnohé z nich sú platené, no vyberiete si medzi nimi aj bezplatné kúsky, ak chcete ušetriť. Kompletný zoznam kompatibilných hier nájdete na stránke Logitech tu.

kapacita vstavanej batérie je 1 500 mAh

Ovládač má tenký profil, na prvý pohľad by ste ani netušili, že v sebe ukrýva ešte aj batériu. Kapacita vstavanej batérie je 1 500 mAh čo je o niečo viac ako má iPhone 5, ten má kapacitu batérie 1 400 mAh. Batériu si zapnete extra tlačidlom, samozrejmosťou je aj indikácia jej vybitia. Nabíjanie je prostredníctvom priloženého kábla riešené cez konektor USB.

elegantný spôsob pre pripojenie slúchadiel, ovládač využijete nielen pri hraní hier

Aj keď je ovládač primárne určený pre hranie hier, nijak vás v používaní vášho i-zariadenia neobmedzuje. Vzadu má výrez pre fotoaparát s bleskom, tlačidlá na boku sú plnohodnotne prístupné. Ak potrebujete pripojiť slúchadlá, aj na toto Logitech myslel pri jeho návrhu a ponúka elegantný spôsob prostredníctvom jednoduchého adaptéru, ako slúchadlá pripojiť.

Logitech PowerShell (oficiálne video Logitech)

Záverečné hodnotenie

+ kvalitné a elegantné prevedenie
+ integrovaná prídavná batéria
– tuhšie tlačidlá ovládača
– vyššia cena (60-70 eur)

Logitech PowerShell je výborná vychytávka nielen pre hráčov, výborná aj pri občasnom hraní hier a určite oceníte aj integrovanú batériu. Ideálne na cestovanie, ale aj do školy na nudné prednášky alebo kamkoľvek inam.

Za poskytnutie produktu pre túto recenziu ďakujeme spoločnosti Logitech.