Hľadáte kameru do auta? Použite radšej iPhone

Využitie iZariadení sa nachádza čoraz vo viacerých oblastiach života. Sú skvelým pomocníkom nielen v bežnom živote, ale ich využitie môžeme vidieť aj v zdravotníctve, či v školstve. Pomocou jednotlivých aplikácii viete s jedným iZariadením nahradiť desiatky rôznych strojov. Ak ste veľkým fanúšikom Apple a všetko by ste chceli mať od jablčkovej firmy, tak vám ponúkame ďalšie riešenie, ako tento sen splniť. Dnes ponúkame tip pre vodičov.

 

Čoraz viac sa stretávame s tým, že v autách majú vodiči namontovanú kameru. Najviac to využívajú vodiči v krajinách ako je Rusko, Ukrajina či Poľsko, čo poznáme aj zo zábavných, ale aj menej zábavných videí z internetu. Táto móda dorazila už aj na Slovensko a preto vám ponúkame riešenie, s ktorým nemusíte kupovať ďalšie zariadenie do vášho auta. Na to aby ste aj vy mohli mať aj vy kameru v aute, nemusíte kupovať špeciálne kamery, stačí vám na to len váš iPhone, alebo iPod Touch, ktorý je vybavený s aplikáciou Car Camera DVR.

Aplikácia ponúka nahrávanie videa vo vysokom HD rozlíšení, zaznamenáva čas s dátumom, miesto a taktiež rýchlosť. Nahrané video následne môžete pohodlne prehrať vo vašom Macu, či Apple TV cez službu AirPlay.

Aplikáciu si môžete stiahnuť stiahnuť z App store ako Lite verziu, alebo ako plnú verziu za 1,79 Eur.