Gifture – animácie budú odteraz hrou

Na AppStore sa objavila zaujímavá aplikácia Gifture, s ktorou si budete môcť vytvoriť animáciu. Stručne povedané, Gifture je Instagram, ale s pohyblivými obrázkami. Znie to jednoducho ale každá časť tejto aplikácie pripomína Instagram. Je to skvelý nápad, ktorý bohužiaľ Instagram neponúka. S touto aplikáciou zažijete kopec zábavy.

Ako som spomínal celé ovládanie je presne také isté ako v Instagrame, takže zvykať si na nejaké tažkopádne ťahy nemusíte. Ak chcete vytvoriť animáciu klasicky kliknete na ikonku fotoaparátu. Následne si môžete zvoliť buď automatické fotenie (5, 10, 15, 20 snímkov) alebo manuálne. Počas fotenia vytvárate animáciu, ktorú po dokončení môžete upravovať pomocou 8 základných filtrov. Samozrejme tejto aplikácii nechýba ani zdieľanie na e-mail, Twitter, Facebook a na ďalších sociálnych sieťach.

Gifture je pekná a veľmi zaujímavá aplikácia, ktorú som si po stiahnutí ihneď obľúbil. Hoci patrí k menej známym a veľa ľudí o nej nevie, určite neomrzí. Odporúčam ju vyskúšať aby ste si ju vedeli zhodnotiť podľa seba. Ja ju mienim používať aj naďalej a určite je zaujímavým doplnkom popri Instagrame. Tak si ju stiahnite a môžete prispieť nejakými zaujímavými animáciami na našej Facebook nástenke.

Stiahnuť si ju môžete tu.