Galileo – Robotická hračka pre iOS

Galileo je nový dych berúci koncept revolučného príslušenstva pre iZariadenia. Galileo je kombináciou bežného stojana a inovatívneho robotického ramena, ktoré umožňuje toto iZariadenie ľubovoľne polohovať.

S aplikáciami v oblasti kamerovania, fotografovania, videokonferencií a sociálnych sieti, Galileo pridáva iOS zariadeniam nekonečné možnosti diaľkového ovládania. Ovládanie je úplne jednoduché. Akýmkoľvek smerom potiahnete prstom po obrazovke iPadu, takým smerom sa pohne aj objektív mobilného zariadenia. Robotické rameno je schopné až pohybu o 360°. Galieo je neoceniteľný pomocník pre každého amatérskeho fotografa, s ktorým jeho fotografie dosiahnu profesionálny rozmer, tiež zvyšuje zážitok z online video-chatu. Každý kto potrebuje byť diaľkovo v spojení s inou osobou alebo rád fotografuje netypické zábery bezkonkurenčne a jednoducho by si nemal toto zaujímavé príslušenstvo nechať ujsť.

[youtube id=”qU1CBmuWR18″ width=”600″ height=”350″]

K čomu je Galileo predurčený?

  • Video hovory a videokonferencie
  • Baby monitoring –umožňuje mať vaše dieťa pod kontrolou
  • Diaľkové štúdium – ak ste chorí a nechcete vymeškať obohacujúce prednášky, Galileo ich zaznamená namiesto vás
  • Kinematografia- umožňuje vytvárať dynamické video zábery
  • Panoramatické fotografie- umožňuje vytvárať prekrásne panoramatické zábery napr. západu slnka

Galileo je zatiaľ iba v štádiu vývoja no o necelý mesiac sa ma dostať reálne na predajne pulty. Ak by ste ho chceli mať už dnes, navštívte oficiálnu kickstarter stranku Galilea TU, kde si toto zázračné príslušenstvo môžete predobjednať za necelých 85 dolárov.