FreshApps – Najlepšie z najnovšieho

Dnešným dňom zavádzame na našom portáli novú rubriku FreshApps. V tejto rubrike sa budete môcť pravidelne dočítať o tých najlepších aplikáciách, ktoré vyšli do posledných 48 hodín. Tisíce aplikácii pribúda každým dňom v iTunes a namiesto toho aby ste museli byť v pozore a každú hru vlastnoručne vyskúšať, zavádzame túto pre vás zaujímavú rubriku. FreshApps ponúka len aplikácie, ktoré sme osobne vyskúšali a prešli naším kritickým okom. Všetko, čo sa v tejto rubrike dozviete sú nové potencionálne skvosty a vychádzajúce hviezdy v už dosť preplnenom AppStore.

 

flexiCrop Free – Photo Editor  (iPhone Free App)

 

Foto aplikácia, ktorá ma v sebe všetky funkcie potrebné pre post-editáciu fotografií. Pomocou nej môžete meniť farbu rôznych objektov na fotografií, vystrihnúť konkrétne objekty tak, akoby ani nikdy neboli súčasťou fotografií a používať mnoho farebných filtrov, ktoré dajú vaším fotografiám profesionálny nádych. Ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché. Všetko je upravované prostredníctvom bodového systému, ktorý si môžete prispôsobiť do najmenších detailov. Veľkou výhodou oproti konkurenčným aplikáciám je to, že upravené fotky ukladá v pôvodnom rozlíšení. Tak nedochádza k žiadnym stratám a nežiadanému zrneniu.

 

Tip Accordingly (iPhone Free App)

 

Aplikácia, ktorá vám pomôže vypočítať optimálnu výšku prepitného, koľko by ste mali nechať pri zakúpení nejakej služby. Výška prepitného sa vyvíja od závislosti s vašou spokojnosťou. Stačí si len vybrať hodnotenie za konkrétnu službu a aplikácia vám sama vypočíta výšku prepitného. Nejedná sa o aplikáciu, ktorá lobuje za lepšie pracovné ohodnotenie ale je to appka, ktorá vás ochráni pred zbytočnými otázkami, či ste zaplatili veľa alebo málo.

 

Pix: Pixel Mixer (Universal Free App)

 

Vylepšite svoj fotky pomocou tejto skvelej aplikácie. Ponúka až 30 filtrov, 24 filmových vrstiev a 16 tematických motívov. V tejto aplikácii môžete vytvárať aj svoje vlastné efekty a ukladať si ich medzi svoje obľúbené. Samozrejme tu nesmie chýbať ani priama Facebook a Twitter podpora.

 

Action Driver (Universal 0,79€)

Action Driver je úplne nový titul od známych vývojárov Donuts Game. V tejto hre je cieľom riadiť motorové vozidlo na nebezpečnej vozovke. Hráč musí zbierať mince, vyhýbať sa prekážkam a granátom a samozrejme sa vám musí podariť zostať na ceste. Na výber máte z dvoch možností ovládania a to cez gyroskop alebo virtuálnym joystickom a taktiež tu nesmie chýbať ani GameCentral podpora.

 

LessonPad (iPad 9,99€)

Analyzujete videa do hĺbky? Táto aplikácia vám umožní zhliadnuť každé video v slow-motion móde a pridať mu mriežku pre dôkladné rozanalyzovanie pohybu uhla kamery. Tiež si pomocou nej môžete kresliť a označovať potrebne časti v zábere pre lepšie ukázanie chyb v nahrávke. LessonPad dokáže prehrávať 2 videa v reálnom čase, čo je ideálne pre porovnávanie dvoch záberov, bok po boku, pri inštruktážnych videách. Aplikácia podporuje AirPlay prehrávanie.

 

To je pre dnešok všetko. Ak nám niečo ušlo, čo by sme mali spomenúť, podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v komentáre pod článkom.