Flight Radar 24

Aj vy sa z času na čas pozeráte na oblohu, vidíte na nej lietadlá a hádate aké sú a kde letia? Už ďalej hádať nemusíte! Vďaka aplikácií Flight Radar 24 vždy viete aké lietadlá sa práve nachádzajú nad celou európou.

V AppStore sa nachádza viacero podobných aplikácií ako napríklad Plane Finder, ale Flight Radar 24 je z nich najlepšie spracovaná. Pri tejto appke je najťažšie uvedomiť si či je to aplikácia alebo hra. Ohúri jej prepracovanosť a určite vás celú dobu, čo ju budete používať nezabudne aj dobre zabaviť.

O lietadlách sa dozviete hneď niekoľko informácii. Dráhu letu, model, registráciu, spoločnosť, súradnice, vzdialenosť do cieľa, časovú zónu a samozrejmosťou je výška, rýchlosť letu a fotka daného lietadla. Aplikácia vám ponúkne aj široké možnosti prispôsobenia nastavení, aby vyhovovali práve vám.

Naozaj vám odporúčame zaobstarať si túto aplikáciu, pretože je veľmi zaujímavá a ideálna na krátenie voľného času. Jedinú malú nevýhodu predstavuje nutnosť internetového pripojenia. Flight Radar 24 je kompatibilný pre všetky iZariadenia: iPad aj iPhone (iPod Touch).

Na AppStore sa nachádza v dvoch verziach:

Flight Radar 24 Free si môžete stiahnuť z AppStore tu. (zdarma)

Flight Radar 24 Pro si môžete stiahnuť z AppStore tu. (2,39 €)

Po zakúpení si k nej môžete prikúpiť aj niekoľko dodatkov, každý za 0,79 €.

Tip: Odskúšajte Flight Radar 24 zadarmo a bez inštalácie priamo na stránke developera. Na AppStore sa nachádzajú aj ďalšie podobné aplikácie ako Flight Radar 24, ale určené na prezeranie námornej premávky – Ship Finder. Sú taktiež zaujímavé, ale sledovanie leteckej premávky je ešte omnoho zaujímavejšie.

Ďalšie screenshoty: