Figurína Steva Jobsa opäť v predaji

Fanúšikovia technologického mága Steva Jobsa si opäť prídu na svoje. Do predpredaja sa dostala už predtým zakázaná figurína, ktorá je až neuveriteľne podobná skutočnému Jobsovi.

Figurína je 30 centimetrov vysoká, oblečená do tradičného “kostýmu” Steva, v ktorom sme ho mohli vidieť aj na slávnych prezentáciách. Nechýbajú ani športové tenisky, ktoré sú vypracované tak, že ich ťažko rozoznáte od originálu.

legendtoys.jp

Hlavný dizajnér figuríny Mr. Kato tvrdí, že figurína Jobsa je preto tak detailne vypracovaná, pretože je vytvorená zo srdca. Celá stránka firmy Legend Toys je vytvorená z fotografii, ktoré imitujú slávne momenty zo života Steva Jobsa. Niektoré fotografie sú doplnené aj s jeho slávnymi výrokmi.

 

Limitovanú figurínu si môžete predobjednať do konca marca za 199 USD. V cene je miniatúra kresla, v ktorom Steve sedel počas prezentácie, keď verejnosti predstavil iPad.

legendtoys.jp

 

Musíme uznať, že samotná figurína, ako aj oblečenie sú naozaj detailne vypracované. Mnoho fanúšikov figurína Jobsa poteší, ale vynára sa aj otázka, prečo treba z legendy urobiť bábiku na hranie…