FIFA 13 a Need For Speed: Most Wanted prichádzajú na iOS už túto jeseň !

Tohtoročný Electronic Entertainment Expo bol plný mobilného spravodajstva a viziách o budúcnosti mobilných hier. Hlavné herné spoločnosti ako EA predvádzali svoje herné konzoly a takisto kopec skvelých hier, ktoré nás najbližšie čakajú. Tento rok EA predvádzal rad titulov, z ktorých dva budú úplne pecky a to pre Android a iOS už tento rok na jeseň.

Need For Speed: Most Wanted

Tento Need for Speed ​je v poradí devätnásty titul v dlhotrvajúcej sérii Need for Speed ​​a očakáva sa, že by mohol byť dostupný už 30. októbra 2012. Bude vyvinutý britskími vývojarmi z Criterion Games. V Need For Speed​​: Most Wanted môžete očakávať šialenú rýchlosť, veľkolepé havárie, úžasné akcie, preteky bez pravidiel, rovnako ako aj horúce prenasledovania policajných síl. Ak vám to nestačí, máme pre vás drobné prevedenie tejto hry na videu nižšie.

[youtube id=”0-Imb_hTVmw” width=”600″ height=”350″]

 

FIFA 13

EA po uvedení hry Need For Speed: Most Wanted vytiahla z rukáva ďalšie eso v podobe hry FIFA 13, ktorá by mala byť dostupná 30.Septembra 2012. Fanúšikovia budú teraz môcť zarábať kredity, odomknúť položky futbalového klubu , ako sú zostavy alebo napr. špeciálne oslavy gólov jednotlivých hráčov.

Medzi nové funkcie vo FIFA 13 pre iOS patria takisto aj : nové štadióny, počasie, nové “triky a finty ” a schopnosť zmeniť správanie tímu kedykoľvek. FIFA 13 prinesie aj tzv. iOS Football Club, hráči sa budú môcť zladiť so svojimi obľúbenými klubmi a získavať týždenné úlohy, ktoré zodpovedajú tým reálnym. Napríklad: Hráč bude môcť zmeniť beh dejín.FIFA 13 bude integrovaná aj s Facebookom, rovnako ako sprievodný Football Club app, aby fanúšikovia mohli byť medzi sebou spojení za všetkých okolností, bez ohľadu na to či sú na cestách alebo sedia doma.

Sociálna integrácia vo FIFA 13 je obrovské plus a rovnako aj jej hrateľnosť, čo je dosť vzrušujúce, takže sa máme určite načo tešiť.

[youtube id=”Ia43OgdBHaE” width=”600″ height=”350″]