EA predstavilo svoj lineup na prichadzajúce mesiace

Pred pár dňami malo EA malú konferenciu, kde predstavili svoje prichádzajúce hry. Okrem týchto hier boli samozrejme predstavované aj novinky ako Mass Effect Infiltrator, ktorého recenziu môžete očakávať v nedeľu. EA predstavili casual hry ako aj hry pre hard core hráčov. Poďme sa nich pozrieť bližšie.

World Series of Poker

EA získalo licenciu na WSOP a tak za rozhodli vydať online poker hru. WSOP je poker hra, ktorá je založená na systéme online turnamentov a obsahuje Omaha a Texas Hold ‘Em štýl pokru. Hra neobsahuje žiaden single player. Hru hráte spolu s hráčmi z celého sveta. Hra ma jednoduchý ale prehľadný dizajn a obsahuje hromadu štatistík a tabuliek. EA oznámila, že hra bude dostupná zdarma a bude taktiež obsahovať IAP. WSOP by mal vyjsť v najbližšej dobe.

The Act

[youtube id=”1VETqZT4KK8″ width=”600″ height=”350″]

The Act by som za plnohodnotnú hru neoznačoval, skôr by som ju prirovnal k interaktívnemu zážitku. Ako môžete usúdiť z priloženého traileru hra je nádherne spracovaná. Obsahuje ručne kreslenú grafiku. V hre sa ujmete role Edgara, ktorý sa snaží získať ženu svojho života a zároveň sa musí starať o svojho brata, ktorý sa dostáva do problémov. Herný mechanizmus spočíva v tom, že sami rozhodujete ako sa príbeh bude ďalej vyvíjať. Takýchto zážitkov na appstore nie je mnoho, tak by som si určite hru The Act nenechal ujsť keď vyjde v priebehu leta.

Burnout Crash

Brunout Crash je port xbox live hry, story bol predstavený pre iOS už od októbra. Hra sa inšpiruje modom crash, ktorý obsahovala hra Burnout Paradise. Hra je upravená pre arkádovu zábavu, kde sa snažíte zničiť čo najviac áut v okolí. Hra sa ovláda kompletne pomocou dotykového ovládania a obsahuje 3 herné módy, kopu áut a lokácií na odomknutie. Burnout taktiež podporuje online mód, kde posielate challenge svojim kamarátom.

Zuma’s Revenge

Určite každý z nás pozná arkádovú hru Zuma. Hra je založená na spájaní 3 guličiek rovnakej farby. Na appstore sa nachádza veľa kópií Zumy ale tentokrát sa jedná o jej orginálnu verziu. Hra je veľmi návyková a obsahuje 130 levelov. Zumas revenge sa už nachádza na appstore v dvoch verziách iPhone  Zuma’s Revenge!, $1.99 a iPad Zuma’s Revenge! HD, $4.99.