Draw Something – Hádaj, čo kreslím

Zrejme jedna z najpopulárnejších sociálnych hier v súčasnosti, ak ste o nej ešte nepočuli tak čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Určite ste si všetci všimli túto hru na popredných priečkach v Appstore. Ak ste váhali či si ju stiahnuť, alebo je to len ďalšia “blbosť” tak neváhajte sťahovať. Môžeme vám zaručiť, že sa s touto hrou určite nebudete nudiť, práve naopak, nebudete môcť sa od nej čo i len odtrhnúť. Túto hru som odsudzoval aj ja, ale akonáhle mi ju kamarát odporučil a ukázal o čo ide, úplne ma pohltila.

O čo v tejto hre vlastne ide ? Jednoducho povedané, máte za úlohu nakresliť obrázok, ktorý najlepšie vystihuje slovo, ktoré vám bude dané. Na výber máte z troch slov typu: Easy, Medium a Hard. Na hranie tejto hry nepotrebujete žiadne zdĺhavé registrácie. Zaregistrujete sa jednoducho po prihlásení do svojho Facebook účtu. Draw Something je online hra a nato aby ste ju mohli hrať potrebujete nejakého svojho súpera. Môžete ho pozvať pomocou Facebooku, e-mailu alebo si vybrať niekoho náhodného  z celého sveta. Následne si posielate svoje kresby a vzájomne hádate, kto čo nakreslil. Kreslíte klasicky ako v nejakom skicári. Môžete si zvoliť  gumu, hrúbku pera alebo farbu pera z rôznej palety farieb. Na začiatku máte iba čiernu, žltú, červenú a modrú farbu. Postupne si ale za vyhrané peniaze môžete dokúpiť ďalšie. Okrem toho, že si v hre precvičíte svoju predstavivosť, precvičíte si aj svoju znalosť angličtiny, keďže slová, ktoré hádate sú po anglicky.

[youtube id=”EjF9rM_8KiI” width=”600″ height=”350″]

Draw Something je skvelá hra, ktorá nenechá na pokoji vás ani vašu batériu. Určite ju odporúčam. Kebyže vás neoslovila nemáte čo ľutovať, keďže je vo verziách zadarmo ( s reklamamy) tu a za 0.79 € (bez reklám) tu je dostupná takisto aj pre Android.