Drag’n’Drop alternatívy iTunes

Najlepší spôsob synchronizácie hudby je iTunes. Začína to pripojením zariadenia k PC a končí to pripojením zariadenia k PC. O všetko sa postará software a vy ste šťastný, že si môžte naplno vychutnávať svoju hudobnú knižnicu. Problém nastáva vtedy, ak sa snažíte kopírovať hudbu na iné zariadenie, ktoré nie je autorizované a hudba sa tam už nachádza. Záloha by trvala príliš dlho a vy si jedoducho chcete knižnicu doplniť, ale po pár nesprávnych kliknutiach je zrazu celý váš playlist preč. Naštastie, sú tu aj iné riešenia ako iTunes.

Jedným z najjednoduchších a efektívnych programov je FreeTransPod. Všetko čo potrebujete je v jednom okne rozdelenom na 2 časti. Jednoduchým pretiahnutím súboru môžte kopírovať hudbu z/do iOS zariadenia. V kontextovom menu naľavo sú aj položky z iTunesU,filmy,fotky a knihy. Trial verziu si môžte stiahnuť na oficiálnej stránke.

Ak potrebujete funkciami nabitý soft, ktorý zvládne naozaj všetko a všetky formáty, jasnou voľbou je MediaMonkey. Tiež ponúka jednoduché užívateľské rozhranie a dovoľuje prácu aj s najkvalitnejsím formátom FLAC. Ponúka možnosť automatického tagovania a usporiadavania playlistu.Stiahnuť si ho môžte tu.

Jednoznačným favoritom medzi všetkými dostupnými aplikáciami je MobileGo for iOS. Krásne užívateľské rozhranie, možnosť práce s hudbou, fotkami a videom. Všetko pomocou drag’n’drop mechanizmu.Jedinou nevýhodou môže byť cena 40USD, ale je veľa možností ako sa k aplikácii dostať. Trial verzia je dostupná na tejto stránke.