Displej na mobil ako nový

Ruku hore, veční smoliari, ktorým vždy ako naschvál spadne telefón práve na opačnú stranu a okamžite sa poškodí. Stará známa pesnička? Poznáme. Vždy letí ako náročky na tú najtvrdšiu zem. Nemôže si vybrať hladké pristátie. Čo s takýmto telefónom? Vymeniť alebo kúpiť nový?

Displej na mobil ako nový

Displej na mobil ako nový (Foto: PR)

Vymeňte displej na mobile a nikto si nič nevšimne

Pohľad na rozbitý displej nie je príliš vábny. Najmä na verejnosti to občas môže byť pekne zahanbujúce. Stojíte v rade pri pokladni a za vami je osoba, ktorá sa vám už dlhšiu dobu páči. Zrazu vám zazvoní telefón a z vačku vytiahnete doškriabaný a zničený aparát, ktorý sotva pripomína najnovší android. Pri troche šťastia vám dotyková obrazovka ešte funguje, a tak viete hovor rýchlo odmietnuť. V opačnom prípade bude komické sledovať vás, ako opakovane udierate do obrazovky, aby vás prístroj poslúchol.

Aj toto je tá naša moderná doba, s ktorou kráča aj technika. Ešteže si nemusíte hneď robiť starosti a priveľké výdavky. Displej na mobil zoženiete ľahko a z pohodlia vášho domova, takže sa váš partner alebo partnerka ani nemusia nič dozvedieť. Dokonalá kamufláž. Ak si nechcete koledovať o problém, neváhajte ani chvíľu. Vyhnete sa tak zbytočným rečiam o tom, ako si neviete dávať pozor na veci.

Vyberte si taký displej na mobil, aký potrebujete

Kto hľadá, vždy nájde. Ak sa vám poškodil displej na mobile alebo v horšom prípade vôbec nefunguje, nájdite si presne taký typ, ktorý na svoj telefón potrebujete. Prehľadné usporiadanie podľa značiek zaručí, že čoskoro bude váš telefón znova ako nový. Takúto výmenu prenechajte na skúsené ruky odborníkov, ktorí vám ochotne radi pomôžu aj na počkanie. Pokiaľ si nie ste istí touto montážou, radšej si trošku priplaťte, ako riskujte, že sa opäť niečo zbytočne pokazí.

Displej na mobil je najdôležitejšia súčasť telefónu. Je to prvý a najhlavnejší kontakt, ktorý plní vaše príkazy a priania. Ak ho máte v poriadku, viete si užívať radosti života ešte o čosi viac. S novým displejom na mobile vám nič neunikne a vždy budete v obraze.

Text:PR