Display Recorder – Nahrávajte svoju iPhone obrazovku!

Nahrávanie displeja bolo dávnejšie iba záležitosťou tzv. Jailbreakerov ale prednedávnom sa v AppStore objavila ulita s názvom Display Recorder, ktorá je vôbec prvou aplikáciou, ktorá vám umožní nahrávať vašu iPhone obrazovku. Poďme sa spolu pozrieť ako pracuje.

V prvom rade by som chcel spomenúť, že sa od jej jailbreakovej alternatívy vôbec nelíši, a tak nie je potreba si zbytočne zahlcovať svoje zariadenie nelegálnym softwérom. Display Recorder vám umožní nahrávať jak video, tak aj audio.

Aplikácia funguje jednoducho. Stačí stlačiť červené tlačítko pre nahrávanie a nechať app bežať na pozadí. To že práve nahrávate vám naznačuje horné políčko, ktoré je sfarbené do červena. Ak ste rozhodnutí zastaviť video tak jednoducho otvoríte aplikáciu a dáte čierny štvorček. Video môžete uploadovať na Youtube alebo si ho uložiť do svojej knihovni.

Táto aplikácia je veľmi vhodnou ulitou, pre tých čo radi recenzujú alebo proste len pre tých, ktorí si chcú natočiť svoju prácu na zariadení. Aplikáciu je žiaľ dostupná iba na US store a môžete si ju stiahnuť tu (1,99$).