Crosswalk- Pozrite sa, aké aplikácie sťahujú vaši kamaráti

Ak neustále hľadáte nové aplikácie a nechcete tým otravovať svojich kamarátov alebo sa vám nechcú hľadať po Appstore, tak máme pre vás to pravé riešenie v podobe aplikácie Crosswalk.

Ako prvé si musíte stiahnuť túto aplikáciu. Je zadarmo a stiahnuť si ju môžete tu. Po stiahnutí a inštalácii  na iPhone, si budete musieť vytvoriť účet. Po krátkej registrácii vám príde e-mail s ďalším krokom, ktorý bude registrovanie vášho Apple ID a hesla.  Ak ste všetko správne zadali vaše aplikácie/hry by sa mali ukázať vo vašom Crosswalk profile, kde ich budú môcť vidieť aj vaši ostatní kamaráti. Ak si neželáte aby určité aplikácie boli zverejnené tak otvorte Crosswalk-Profile-Settings-App Privacy Filter a povoľte iba tie, ktoré chcete aby sa ukazovali.

Takto budete vy aj vaši kamaráti schopní sledovať, kto a aké aplikácie sťahuje a už sa ich nikdy nemusíte pýtať na ich obľúbené aplikácie. Dokonca vám aplikácia povie akú kategóriu máte najradšej a pravidelne vám ukazuje, ktoré aplikácie sú momentálne vo výpredaji resp. zadarmo.

Odporúčam navštíviť aj ich stránku Crosswa.lk, ktorá je veľmi pekne spracovaná a taktiež tam môžete upravovať svoj profil. Túto aplikáciu som dlho hľadal a je dobré, že konečne môžem vidieť aké aplikácie si práve stiahli moji kamaráti. Ak máte záujem môžete navštíviť môj profil a sledovať moje appky. Dole v komentároch naopak môžete zanechať ten svoj. Aplikácia má jednu jedinú nevýhodu, ktorú som zatiaľ postrehol a to je tá, že nie všetky moje aplikácie vidno ale môže to byť aj tým, že som niečo prehliadol. V každom prípade si ju určite stiahnite stojí zato.