Cross Fingers – Precvičte si svoje prsty

Cross Fingers je príjemná logická hra na štýl Tangramu alebo UnblockMe. Táto skvelá “oddychovka” je od tvorcov Mobigame, známymi najmä hrou Edge, ktorá tiež bola zameraná na rozmýšlanie. Hra obsahuje vyše 570 levelov, ktoré sú spočiatku veľmi jednoduché, avšak postupne prechádzajú do veľmi náročných úrovní.

Princíp tejto hry nie je vôbec zložitý. Vaším cieľom je umiestniť všetky kúsky na svoje miesto pričom vám v ceste budú stáť rôzne prekážky v podobe červených blokov. Háčik je v tom, že bloky musíte držať pokým presúvate kúsky na určené miesto, v ťažších leveloch takto musíte držať aj päť kúskov, čo nie je vôbec ľahké. Pri hre musíte častokrát premýšľať pred urobením ťahu, pretože z vlastných skúseností viem, že sa môžete pekne zamotať.

Levely si postupne otvárate za zarobené hviezdičky. Ak sa vám zdá level ťažký, nevadí máte možnosť ho preskočiť a vratiť sa k nemu neskôr.

Zaručujem vám, že s touto hrou sa nebudete nudiť, pretože do nej zapájate predstavivosť ale aj mozog. Musím uznať, že táto hra prišla s originálnym nápadom ako stráviť voľné chvíle. Cross Fingers je universal a je v dvoch verziách:

Cross Fingers Free

Cross Fingers  (0,75€)

Cross Fingers Gameplay.

[youtube id=”N060Ti6EZFc” width=”600″ height=”350″]