Crazy Taxi pre iOS – Je späť a stále šialená!

Crrrazy taxi je na iOS! Tento týždeň sa všetci fanúšikovia šialenej hry Crazy Taxi konečne dočkali. Do AppStore dorazila zbrusu nová verzia hry Crazy Taxi od Sega. Áno, je presne ako tá, ktorú ste mohli hrať pred desiatimi rokmi na svojom počítači. A to je skvelé!

Pre tých z vás, ktorí ste nikdy nehrali Crazy Taxi, sú pravidlá úplne jednoduché. Ste taxikár, a vašou úlohou je vyzdvihnúť cestujúcich a dopraviť ich na určené miesto, a to rýchlo a bláznivo. Čím rýchlejšie a čím bláznivejšie idete, tým viac peňazí budete zarábať. Kľúčom k získaniu veľa bodov, je riadiť  váš taxík bláznivo blízko popri okoloidúcich vozidiel, bez toho aby ste do nich narazili. To je celé.

 

 

Bohužiaľ Crazy Taxi nie je veľmi pestrá hra, a vaše vzrušenie môže rýchlo pominúť, ale ak sa rozhodnete preskúmať Crazy City, ako budete hrať, môžete nájsť rôzne skryté cesty a skratky, ktoré vám rozhodne vašu jazdu osviežia. Je to často jednoduchšie ísť cez parkoviská, parky a promenády, než okolo nich. A riadenia pod vodou je takisto rýchlejšie ako dlhými okľukami okolo súše.

Rovnako ako u mnohých závodných hier, si môžete vybrať medzi dotykovým ovládaním a kontrolou pomocou náklonu. V mojom prípade je ovládanie pomocou náklonu až veľmi citlivé a mne osobne sa oveľa lepšie hrá pomocou dotykov. Jedným z menších chybičiek krásy sú tlačidlá v spodných rohoch, je nepríjemné držať iPad pred sebou a stále sa pokúšať na nich dosiahnuť.

 

Ak, ste rovnako ako ja, hrali s nadšením Crazy Taxi už pred pár rokmi, tak určite pocítite pocit nostalgie na túto ozaj šialenú hru . Je to presná kópia originálu, s rovnakou bláznivou grafikou a bláznivými zvukovými efektmi. S touto hrou si užijete veľa zábavy, veď si to overte na vlastnej koži.

Hra je dostupná na AppStore pre všetky iZariadenia tu (3,99€).