Čo prináša mobilná aplikácia od Onlie do sveta poistenia áut?

Rozmýšľate nad tým, že by ste si dali poistiť vaše auto pre prípad krádeže, alebo proti havárii a vandalizmu? So šikovnou mobilnou aplikáciou od spoločnosti Onlia sa vám to ľahko podarí. Ako táto mobilná aplikácia funguje a čo všetko cez ňu môžete robiť sa dozviete v tomto článku.

Čo prináša mobilná aplikácia od Onlie do sveta poistenia áut?

Aká je nehodovosť na slovenských cestách?

Aj vy si hovoríte, že vám sa to nemôže stať, že pri šoférovaní si dávate pozor, a tak vás nemôže žiadna nehoda prekvapiť či zaskočiť? Dopravná nehodovosť na Slovensku je však častejším javom, akoby ste si možno mysleli. Nezabúdajte aj na to, že vaše auto môže byť ukradnuté, alebo zničené vandalmi. Preto vám odporúčame pre takéto prípady výhodné havarijné poistenie, vďaka ktorému ste krytí v prípade, že niektorá z týchto nepríjemných situácií u vás nastane.

Havarijné poistenie je tou správnou cestou

V prípade, že váhate nad tým, či si dať svoje auto poistiť pre prípad havárie, vandalizmu či krádeže, tak neváhajte a využite havarijné poistenie od Onlie, ktoré môžete uzavrieť bez problémov už aj online a platné bude okamžite. Okrem poistnej ochrany má havarijné poistenie ďalšie výhody, ako to, že je bez viazanosti a na tak dlho, ako potrebujete. Môžete ho tiež platiť mesačne a to bez navýšenia. Obhliadku auta vybavíte aj cez šikovnú mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej nemusíte čakať na obhliadajúceho technika.

Šikovná mobilná aplikácia vás ochráni

Stali ste sa s vaším autom účastníkom nehody alebo ste obeťou krádeže, či vandalizmu? Zabudnite na zdĺhavé papierovanie, ktoré vám zaberie nielen veľa času, ale pripraví vás aj o vaše nervy. Obhliadka vozidla cez mobilnú aplikáciu vám spôsobené nepríjemnosti pomôže ľahko a spoľahlivo vyriešiť.

Čo všetko môžete cez aplikáciu vykonať?

Vďaka mobilnej aplikácia, ktorá je k dispozícii pre všetkých klientov, získate hneď niekoľko možností, ako si ľahko a rýchlo poradiť pri obhliadke auta. Táto mobilná aplikácia vám totiž ponúka samoobhliadku auta, hlásenie škody alebo nehody, doloženie dokladu o škodovom priebehu, a tiež hľadanie zmluvného servisu, alebo užitočných kontaktov. Vďaka aplikácii môžete predísť nepríjemným chvíľam, v ktorých sa môžete ocitnúť.

Vykonanie obhliadky auta cez aplikáciu

Pri obhliadke auta k havarijnému poisteniu máte na výber z dvoch možností. Môžete počkať na obhliadajúceho technika, alebo obhliadku vykonať a vyriešiť sami. Práve vďaka mobilnej aplikácii od Onlie môžete vykonať obliadku auta sami, bez papierovania a spomínaného obhliadajúceho technika. Onlia kráča s dobou, a preto sme radi, že vďaka mobilnej aplikácii môžete rýchlo a jednoducho uskutočniť obhliadku auta a zabezpečiť si tak rýchle vybavenie vášho problému.

Ako nahlásiť poistnú udalosť cez aplikáciu v poisťovni Onlia?

Aj nahlásenie poistnej udalosti môžete vykonať jednoducho prostredníctvom mobilnej aplikácie. Stačí, keď vyplníte základné údaje, nahráte popis a zhotovíte fotografie nehody, doplníte svoje údaje a označíte poškodené časti auta. Potom všetko odošlete priamo do poisťovne Onlia, kde sa o zvyšok postarajú. Nahlásiť poistnú udalosť môžete aj telefonicky na číslo kontaktného centra 0800 400 400 zo Slovenska alebo +421 2 208 11 400 zo zahraničia alebo e-mailom na asistencia@onlia.sk.

Cez aplikáciu doložíte aj doklad o škodovom priebehu

Ďalšou možnosťou, ktorú ponúka mobilná aplikácia je aj to, že cez ňu môžete rýchlo a jednoducho zaslať doklad o škodovom priebehu. Stačí, keď zadáte evidenčné číslo vozidla, pripojíte fotku dokladu zo smartfónu a odošlete. Vďaka mobilnej aplikácii môžete celý priebeh vyriešiť priamo na mieste bez zbytočných telefonátov či papierovačiek.

Klienti sú za bezškodový priebeh odmenení

V poisťovni Onlia budete za bezškodové jazdenie odmenení. Každý vodič, ktorý je za posledných 24 mesiacov bez škody a pošle doklad o škodovom priebehu z povinného zmluvného poistenia, získa odmenu za bezškodový priebeh PZP, a tak môže platiť aj o štvrtinu menej za PZP, alebo havarijné poistenie.

Text: PR, foto: unsplash.com