Cetelem pôžičku vybavíte aj z mobilu – recenzia

Spoločnosť Cetelem pravdepodobne netreba ani predstavovať. Jedná sa o jedničku na Slovensku medzi nebankovými spoločnosťami, ktoré poskytujú úverové produkty. Za svoju viac ako 15-ročnú pôsobnosť u nás poskytla viac ako 1 200 000 úverov. Spoločnosť je známa aj vo svete. Momentálne disponuje jednou z najväčších medzinárodných sietí, ktorá má pôsobnosť vo viac ako 80 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 200 000 zamestnancov. Svoje zastúpenie majú nielen v Európe, ale aj dokonca v Južnej Amerike a Afrike. Pôžičku Cetelem si viete rýchlo vybaviť aj z mobilu, my sme sa to rozhodli vyskúšať.

Cetelem pôžičku vybavíte aj z mobilu - recenzia

Úrok od 5,9% bez ďalších poplatkov

Cetelem je obľúbená nebanková spoločnosť poskytujúca úvery. V ponuke je bezúčelová pôžička na čokoľvek, pôžička na kúpu auta, expresná pôžička, pôžička na rekonštrukciu a bývanie. Ďalším z rady úverových produktov spoločnosti Cetelem je odkup nevýhodného úveru. Požičať si môžete až 50 000 EUR na 96 mesiacov. Za veľkým počtom klientov sú ich férové podmienky, kde máte vopred známy úrok, splatnosť a výšku splátky za pôžičku. Úroková sadzba je fixná počas celej doby splatnosti. Úver získate bez ďalších poplatkov, bez viazanosti a ručiteľa, každý úver má poistenie schopnosti splácať.

Podmienky poskytnutia úveru

Ako predpoklad schválenia a poskytnutia úveru je potrebné brať do úvahy základne podmienky pre poskytnutie úveru. Žiadateľ by mal byť fyzická osoba vo veku od 18 rokov, ktorá vie zdokladovať svoj príjem. Trvalý alebo dlhodobý pobyt žiadateľa je na území Slovenskej republiky, osoba nie je aktuálne na PN, nie je v skúšobnej ani výpovednej lehote a je vlastníkom bankového účtu. Pre získanie úveru budete potrebovať doložiť jeden doklad totožnosti (stačí fotokópia občianskeho preukazu), ďalej výpis z bankového účtu, na tento účet sa posielajú aj poskytnuté peňažné prostriedky z úveru. Ako tretí potrebný doklad je doklad o pravidelnom príjme žiadateľa o pôžičku.

3 kroky k online pôžičke Cetelem

Pôžičku Cetelem vybavíte len v 3 krokoch a to online na ich stránke cetelem.sk. Priamo na stránke môžete online získať výpočet pôžičky s výškou mesačnej splátky. Úroková sadzba je fixná a výška splátky sa preto nemení a je garantovaná počas celej doby splácania. Následne je možné podať online žiadosť a okamžite sa dozvedieť výsledok posúdenia.

  • Výpočet pôžičky
  • Na výber je bezúčelová pôžička na čokoľvek, pôžička na kúpu auta, expresná pôžička, pôžička na rekonštrukciu a bývanie a externý odkup, čo je odkup nevýhodného úveru. Požičať si môžete až 50 000 EUR na 96 mesiacov a to s úrokom od 5,90% p.a.

  • Žiadosť o pôžičku
  • V žiadosti o pôžičku je potrebné vyplniť údaje žiadateľa o úver, ako sú osobné údaje a kontaktné údaje. Taktiež údaje o príjme, zamestnaní a financiách v domácnosti. Jedná sa o údaje potrebné pre okamžité posúdenie žiadosti o úver.

  • Výsledok posúdenia
  • Posúdenie žiadosti o pôžičku je okamžité a výsledok posúdenie sa dozviete ihneď po vyplnení potrebných údajov. Peňažné prostriedky z úveru dostanete prevodom zväčša do 24 hodín po kontrole a schválení odoslaných údajov.

Cetelem pôžičku vybavíte aj z mobilu - recenzia

Stránka optimalizovaná pre mobily

Dnes už cez smartfón vybavíte pohodlne všetko cez internet, napríklad také online nákupy a teraz už aj rýchlu online pôžičku. Svoje stránky má Cetelem.sk responzívne, to znamená, že sú prispôsobené pre rôzne mobilné zariadenia ako sú mobilné telefóny a tablety. Vďaka tomu aj online pôžičku Cetelem vybavíte online z mobilu na ich stránkach. Je to pohodlné, šetrí to čas a jedná sa o rovnaké úverové produkty ako pri žiadosti odoslanej z vášho počítača.

Naše hodnotenie

Výhody
+ Fixný vopred známy úrok od 5,90% p.a.
+ Bez skrytých poplatkov a bez poplatkov za poskytnutie
+ Stránka optimalizovaná pre mobily, pôžičku vybavíte aj zo smartfónu alebo tabletu
+ Okamžitý výsledok posúdenia a peniaze na účte už do 24 hodín
Nevýhody
– Minimálna výška úveru 2 000 EUR

Pôžička Cetelem spĺňa všetko čo uvádza. Výšku splátok si viete pozrieť online ešte predtým, ako zažiadate o úver. Následne posúdenie žiadosti je okamžité. Vypĺňanie žiadosti je rovnako rýchle a pohodlné na smartfóne či tablete, ako za počítačom. Jediné čo sa dá podľa nás vytknúť je, že si nie je možné požičať o nižšiu čiastku ako 2 000 eur.

Foto: cetelem