Breakfast.sk – Služba, ktorá mení pohľad na klasické Apple blogy

Máme pred sebou nový rok plný možností a očakávaní. Ako takmer každý jeden z nás si na zlomku nového roka zrekapituluje predchádzajúce kroky, ktoré ho dostali až do prítomnosti odohrávajúcej sa práve tu a teraz. Minulosť už nie je možné ovplyvniť a jedine budúcnosť je to na čom nám skutočne záleží. Preto vám v mene celého tímu Touchplay.sk  predstavujeme službu Breakfast.sk, ktorá je svojim druhom úplne jedinečná, ale pritom tak jednoduchá

O čo vlastne ide?

Celá snaha tohto projektu spočíva v tom, ukázať Apple fanúšikom inovatívny spôsob využitia e-mailovej schránky k získavaniu podstatného a najmä relevantného obsahu. Dať im témy k rozprávaniu, dať im správy vhodné zdieľania s ostatnými a dať im len to čo ich naozaj zaujíma.

Breakfast.sk sa zameriava na  odosielanie obsahovo hodnotných e-mailov v presných časových intervaloch – každé pondelkové ráno. Ponúka jedinečnú možnosť okamžite nahliadnuť do krátkych a výstižných správ zaoberajúcich sa novinkami zo sveta Apple. Menia zaužívaný pohľad na klasické Apple blogy a magazíny. Takto máte možnosť získať svoj vlastný magazín, ktorý nosíte vždy so sebou. Pohodlne a prehľadne vo svojom inboxe.

Každý pondelok budete mať možnosť prečítať si prehľadný sumár tých najdôležitejších a najzaujímavejších noviniek zo sveta Apple.

Prvý e-mail s podtitulom Monday’s stories si môžete prezrieť tu.

Jedinečná služba Breakfast.sk vniesla do prostredia Apple magazínov a blogov čerstvý vánok. Klasické články často svojím rozsahom  čitateľov rýchlo začali nudiť. Služba Breakfast.sk sa snaží posunúť tradičné vnímanie statických článkov bližšie ku svojim čitateľom . Ako každý nadšenec Apple zariadení je nedočkavý nových inovácii, tak aj mi z redakcie sme nesmierne radi, že niečo takéto vzniklo na slovenskej Apple scéne. O to viac tomuto projektu držíme palce, keďže za jeho realizáciou stoji jeden z prvých zakladajúcich členov Toucplay.sk, Jakub Hurný.

 

Ak sa vám služba Breakfast zapáčila, navštívte ich oficiálnu stránku:

www.breakfast.sk

www.facebook.com/breakfast.sk