Bezpečnostné kamery ako marketingový nástroj

Bezpečnostné kamerové systémy sú stále bežnejšie súčasťou rekreačných stredísk, škôl, športovísk, kostolov a ďalších verejných priestorov. Trendom je navyše používania niektorých týchto kamier na zabezpečenie internetových priamych prenosov pre verejnosť. 

Spoločnosť Axis Communications spoločne s českým startupom CamStreamer, ktorý dodáva používateľsky prívetivú aplikáciu na streamovanie videa z kamier Axis, oznamuje spustenie CamStreamer Live Gallery, celosvetového agregátora živých YouTube streamov z mnohých stoviek kamier Axis v atraktívnych lokalitách. Galéria predstavuje demonštráciu marketingového trendu a zároveň praktický nástroj, ako vybrať vhodný typ kamery pre danú inštaláciu.

110118_2339_Bezpenostnk1.jpg

Stovky živých kamier z celého sveta…

Platforma CamStreamer Live Gallery je na rozdiel od iných podobných agregátorov videa určená predovšetkým pre technických odborníkov v oblasti videomonitorovania, pre správcov rekreačných, vzdelávacích, či kultúrnych objektov a pre marketérov. Celosvetová galéria obsahuje viac než 600 živých streamov, z ktorých niektoré na YouTube nazbierali mnoho miliónov videní. Ide teda o pôsobivý dôkaz veľkého potenciálu, aký majú živé streamy z IP kamier pre marketing a publicitu daného miesta, či aktivity. Spektrum záberov je pri tom naozaj rôznorodé – od prenosov z miest, pláží, či zoologických záhrad, cez konštrukciu stavieb až po kamery mieriace na divoko hniezdiace orly.

…a nechýbajú ani zábery zo Slovenska

Cez kameru sa môžete naživo pozrieť napríklad na farnosť v HniezdnomŠtúrovo námestie v Trenčínevchod do základnej školy v Ružomberku alebo ako sa práve teraz pripravuje (možno aj vaša) pizza v bratislavskej prevádzke Pizza Mizza.

Živé streamy vrátane parametrov kamier nájdete v galérii na adrese: https://camstreamer.com/live