Bamboo Stylus Mini – Stylus, ktorý nestratíte

Nechceme so sebou nosiť myš. Oh stylus? Použijeme stylus? Nie. Nikto nechce stylus. Načo používať stylus, keď nás Boh obdaril 10 dokonalými hrotmi. Takto na používanie tohto zariadenia reagoval Steve Jobs pri prvom predstavení iPhonu na MacWorlde. Mal pravdu, keď ide o každodenné používanie, najlepšou cestou ako ovládať dotykové zariadenie je pomocou prstov. Častokrát sa ale ľudia nachádzajú v tvorivej chvíli a chuti kresliť si hocičo, ale nemajú so sebou papier, ceruzku ani farbičky. Vďaka Bamboo Stylus mini môžte použiť mobil alebo tablet ako výkres.

S veľkosťou 4,7cm patrí stylus od Wacom-u medzi najmenšie a najprenosnejšie. Jeho tvar pripomína malú pastelku, kvôli ktorému bude veľmi obľúbeným medzi malými deťmi.Je vyrobený z kovu a kože, takže pôsobí luxusne a kvalitne.Je dostupný v  zaujímavých farbách, v ktorých sa nájde hocikto.

Najväčším dôvodom, ktorý odrádza ľudí od stylusov je to, že ich môžu ľahko stratiť. S Bamboo Stylus mini sa o to nemusíte báť. Obsahuje  3,5mm jack konektor, takže ho máte stále so sebou pevne pripojený k zariadeniu. Ani po častom vyberaní nehrozí poškodenie konektora.

Stylus mini je skvelá utilita, ktorá podporí vašu chuť kresliť kedykoľvek  budete chcieť. Je dostupná na stránke výrobcu Wacom za 14,95USD.