Auta od Apple sa dočkáme už v roku 2019

Ťahúň Apple zarúbal ešte vyššie… v kuloároch sa šušká, že ˝Project Titan˝ ako nazvali tvorcovia svoju inovatívnu hračku, bude v predaji už onedlho. Podľa najnovších informácii sa auta od Apple dočkáme už v roku 2019.

Auta od Apple sa dočkáme už v roku 2019

Nové vozidlo podstupuje crash testy a všetky skúšky, aby mohlo ponúknuť zákazníkom kvalitu, ktorá sa od neho očakáva. Základňa Apple automobilky bude disponovať 2 100 akrami zastavanej plochy pre výrobu aut. Miesto spustenia prevádzky nebude nikde inde ako v dobre známom San Franciscu. Dalo sa očakávať, že tvorcovia si vyberú pre svoj prevratný objav práve vychytenú lokalitu. Inžinier Frank Fearon hrdo prehlasuje: „Dokážeme sa zorientovať v časopriestore, lietať vo vesmíre a už čoskoro ovládať veci okolo nás.”

VIDEO: Bude auto od Apple vyzerať práve takto?

Na výrobný proces a dizajn auta bolo uvalené informačné embargo. Tvorcovia zaryto mlčia. Na prvých modeloch pracovali desiatky inžinierov pred svetom ukrytou budovou v Sunnyvale v priebehu minulého roka. Len 4 míle od domovskej výrobne Apple.

Apple má neopakovateľnú príležitosť spolupracovať s čerpacími stanicami Gomentum. Spolupráca s touto nadnárodnou spoločnosťou bude len krôčik od toho, aby sa stala najväčším testovacím pracoviskom na svete. Na podobnej báze začínala Honda alebo Mercedes – Benz, ktorí si vystavali vlastné diaľnice a spletité ulice pre svoj vývojový pokrok. Gomentum pre nich dôkladne a starostlivo zhotoví všetky rampy, tunely a testovacie dráhy, ktoré sa čo najviac približujú reálnym podmienkam ciest. Bezpečnostnú zložku pre hladký priebeh výroby zabezpečujú civilné jednotky v blízkosti výrobne. Želáme Apple, aby finálne dielo bolo dokonale prepracovaným kúskom v ich sortimente.

Foto: ilustračné (YouTube)