ArtMail – Ručne napísane e-maily

ArtMail prináša nový element do písania emailov. Táto jednoduchá iPad aplikácia umožňuje svojím užívateľom vytvárať ručne napísane emaily.

Ručné písanie je v štýle čínskeho štetca, s ktorým sa maľuje kaligrafia a tým pádom je každý email v jedinečnom prevedení. Aplikácia reálne simuluje pohyb štetca, jeho správanie na displeji iPadu je porovnateľné so správaním štetca na papieri. Písmo si môžete nastaviť podľa potreby a to veľkosť aj jeho farbu tak, aby kompozične ladil s pozadím, ktoré je na výber. Na výber je z 20 tematických pozadí, ktoré sa dajú zakomponovať na každú príležitosť. Pozadie s prsteňom, čínskym papyrusom alebo západom Slnka spravia vaše emaily viac osobnejšími.

ArtMail vnáša do písania emailov viac osobnosti a ľudskosti. Ak chcete niekoho potešiť milou správou v nezvyčajnej podobe, vyskúšate túto aplikáciu a počkajte si na odozvu, ktorú obdržíte po každom emaily. Aplikácia je zadarmo a preto jej nemôžem vytýkať drobné nedostatky ako menu, ktoré sa na niektorých pozadiach doslova stráca a občasný problém s editáciou už napísaného textu. Tieto nedostatky by mali byť napravene nasledujúcim updateom. Je to zaujímavý koncept na spestrenie nudných emailov.

ArtMail verziu pre iPad si môžete zdarma stiahnuť prostredníctvom AppStore tu.