Odporúčame:
Každý rok nový iPhone Oplatí sa kúpiť na splátky

Každý rok nový iPhone? Oplatí sa kúpiť na splátky

Už od prvej generácie mobilu Apple iPhone sa vytvoril okolo týchto telefónov kult. Kto ho má, určite vie prečo. Jedná sa o kvalitný… more »

Apple a jeho 1. apríl? Čo sa im (ne)podarilo

Apple a jeho 1. apríl? Čo sa im (ne)podarilo

Vznik spoločnosti Apple každý fanúšik ako tak určite pozná. Začalo sa to prvým počítačom, ktorý vyrábali v garáži potom, ako Steve Jobs vybavil… more »

051418_1327_ZahrajtesiD9.jpg

Zahrajte si DOOM na…

Kde všade (rozumej na akom zariadení) sa dajú hrať hry? Pravdepodobne všade, kde je nejaký displej, procesor a trochu pamäte. A samozrejme blázon, ktorý investuje… more »

Najnovšie články
Príslušenstvo Kedy oceníte náhradné diely na mobily

Kedy oceníte náhradné diely na mobily

Už to je raz tak, že naša technika sa pokazí práve v čase, keď máme tisíc ďalších výdavkov. Rozpadá sa vám mobil a… more »

Zaujímavosti Elegantné dámske vesty by mali byť súčasťou každého šatníka

Elegantné dámske vesty by mali byť súčasťou každého šatníka

Sú mimoriadne trendy, dokážete ich skombinovať takmer so všetkými kúskami vo vašom šatníku a dodajú outfitom ešte väčší šmrnc. Reč je o vestách,… more »

Novinky IKD300_Kingston-is-Everywhere

Šifrované USB Kingston získali certifikát NATO

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov… more »

Tipy a triky candles-and-heart-cases-for-valentines-day

Valentín na poslednú chvíľu – 5 tipov pre vás

Niektorí z nás nepovažujú deň sv. Valentína, patróna všetkých zaľúbených, za špeciálny sviatok, pretože si lásku preukazujú každý deň a bez ohľadu na… more »

Novinky AXIS_P1377_78_LE (1)

Axis uvádza plne vybavené fixné kamery pre dohľad letísk, špedičných priestor a verejnej dopravy

Spoločnosť Axis Communications predstavuje nové prírastky do radu fixných sieťových kamier AXIS P13. Robustné a výkonné modely AXIS P1377 a AXIS P1378 fungujú… more »

Príslušenstvo SDCE_y (1)

Pamäťová karta nie je len o kapacite a rýchlosti

Malé rozmery ich predurčujú na použitie v mobilných zariadeniach, kde sa často využívajú ako hlavné pamäťové médium. Na malej microSD karte s veľkou… more »