Odporúčame:
d-link-dcs-8000lh-4

D-LINK DCS-8000LH – kamera do domácnosti

Domácnosť môžete chrániť na milión spôsobov. Jedným zo základných sú digitálne kamery, ktoré si aj bez veľkých znalostí dnes dokážete sami nainštalovať iba… more »

051418_1327_ZahrajtesiD9.jpg

Zahrajte si DOOM na…

Kde všade (rozumej na akom zariadení) sa dajú hrať hry? Pravdepodobne všade, kde je nejaký displej, procesor a trochu pamäte. A samozrejme blázon, ktorý investuje… more »

Rozbité sklo či utopená elektronika: Ako zachrániť telefón či iPad?

Rozbité sklo či utopená elektronika: Ako zachrániť telefón či iPad?

Mobilné telefóny, tablety či iPady to kvôli neustálemu používaniu nemajú veľmi jednoduché. Hoci obsahujú množstvo skvelých funkcií, ide o pomerne krehkú elektroniku. Ako… more »

Najnovšie články
Tipy a triky excel tabuľka easyexcel.sk

Ako používať nástroj Rýchla analýza v Exceli

Pre všetkých, ktorí chcú analyzovať svoje dáta veľmi rýchlo a efektívne, ponúka Excel nový nástroj pomenovaný Rýchla analýza. Tento nástroj obsahuje množstvo funkcií… more »

Tipy a triky Foto-02 (1)

Logitech už druhýkrát podporuje každoročnú akciu Týždeň práce z domova

Spoločnosť Logitech sa už druhý rok po sebe zapojí do americkej národnej akcie Týždeň práce z domova (WFH) – National Work from Home Week (#WFHWeek).… more »

Zaujímavosti 100118_0945_KokiHolding1.jpg

Koki Holdings predstavuje novú značku “HiKOKI”

Spoločnosť Koki Holdings Co., Ltd., popredný výrobca elektrického náradia a vedeckých prístrojov, predstavuje verejnosti novú značku “HiKOKI. Portfólio značky HiKOKI sa bude primárne sústrediť… more »

Zaujímavosti axis_p9106-v_whiteS

Dve rohové kamery pre špecifický účel

Spoločnosť Axis Communications oznamuje dva modely špeciálnych kamier určených na inštalácie do rohov. Sieťová kamera AXIS P9106-V Brushed Steel je ideálnou do interiéru… more »

Zaujímavosti Trendy digitálneho marketingu pre rok 2018

Trendy digitálneho marketingu pre rok 2018

Ponúkame vám menší prehľad, ako sa uberá digitálny marketing v roku 2018. Z každej strany je počuť o tom, že video je súčasnosť a budúcnosť. Ak chcete… more »

Tipy a triky cybersec

Ako zabezpečiť bezpečnosť siete

Časté správy o kybernetických útokoch v médiách dokazujú, že sa kybernetické hrozby stali, vďaka neustálemu rozvoju prepojenia sveta, nepríjemnou súčasťou nášho života. Netreba… more »