Mobile Video_2 (1)

Nová služba pre mobilné telefóny vám ukáže, kto je pri vašich dverách

Služba poskytovaná prostredníctvom aplikácie pre mobilné telefóny 2N® Mobile Video umožňuje priame prepojenie s video interkommi spoločnosti 2N. S mobilnou aplikáciou máte prehľad o dianí… more »

RealView_iOS-830x400

Sygic do svojej navigačnej aplikácie zakomponoval podporu rozšírenej reality

Spoločnosť Sygic dnes predstavila novú funkciu rozšírenej reality (Augmented Reality) pre svoju pokročilú GPS navigáciu. Viac ako 200 miliónov používateľov aplikácie Sygic na celom… more »

Mobilné aplikácie: Recept na jednoduchosť

Mobilné aplikácie: Recept na jednoduchosť

Dnes je svet zaplavený modernou technológiou a všetko sa začína ovládať prostredníctvom mobilu. Je to v mnohých prípadoch veľmi praktické riešenie, ku ktorému… more »

Najlepšie aplikácie 2017 Tieto „must have“ jednoducho musíte mať

Najlepšie aplikácie 2017: Tieto „must have“ jednoducho musíte mať

Ste pripravení na výzvy v novom roku? Pustite sa do plnenia svojich predsavzatí a túžob zas o niečo chytrejšie. S týmito aplikáciami dostanete to najlepšie z vášho smartfónu… more »

Newzoo_2016_Global_Games_Market_Per_Device_H1_2016_V2-1024x576

Aké sú trendy v mobilných hrách?

Podľa údajov Newzoo.com bude herný priemysel v roku 2017 najrýchlejšie rásť v segmente mobilných hier. Viete aké sú hlavné trendy, ktoré určujú tento nárast… more »

Cetelem pôžičku vybavíte aj z mobilu - recenzia

Cetelem pôžičku vybavíte aj z mobilu – recenzia

Spoločnosť Cetelem pravdepodobne netreba ani predstavovať. Jedná sa o jedničku na Slovensku medzi nebankovými spoločnosťami, ktoré poskytujú úverové produkty. Za svoju viac ako… more »