Aplikácie, ktoré vám uľahčia život

Existuje mnoho bežných aplikácií, preto sme sa rozhodli Vám priniesť niekoľko tipov na nezvyčajné, bezplatné aplikácie, o ktorých ste možno ešte nevedeli. Tieto aplikácie Vám môžu neraz uľahčiť život a naviac si s nimi môžete užiť mnoho zábavy. Tieto appky sú často lokalizované do slovenského alebo českého jazyka.

  • BatterySense by Phillips Consumer Lifestyle: Ako je už z zrejmé túto appku vytvoril Phillips a aj napriek zložitému názvu je tento pomocník jednoduchý a veľmi užitočný. Aplikácia Vám ukazuje čas, ktorý môžete stráviť na Vašom iZariadení bez nabíjania v rozličných situáciach. Napríklad: pri surfovaní, pri hraní hier, pri počúvaní hudby ale aj čas nabíjania a mnoho ďalšieho.

 Na stiahnutie tu (Zdarma).

  • Egger: Túto aplikáciu ocenia užívatelia, ktorý ešte nemajú dostatok skúseností v gastronómií. Jedná sa totiž o appku, ktorá Vám vypočíta čas, za ktorý sa Vám uvarí vajíčko podľa veľkosti, spôsobu úpravy a teploty. Ak by ste v gastronomickej oblasti ocenili aj recepty, tak Vám odporúčame si stiahnuť aplikáciu Recepty.cz, v ktorej nájdete mnoho rôznych receptov v českom jazyku.

Na stiahnutie tu (Zdarma).

  • ATM Slovakia: Užitočný pomocník na hľadanie bankomatov po celom Slovensku. Aj Vám sa už niekedy stalo, že ste si potrebovali vybrať z bankomatu peniaze a nevedeli ste žiaden nájsť? Tak toto sa Vám s ATM Slovakia už nikdy nestane. Bankomaty si v nej môžete rozlične filtrovať podľa: vašej polohy, obce a banky, ktorá daný bankomat prevádzkuje.

Na stiahnutie tu (Zdarma).

  •  AppsGonefree: Táto appka Vám šetrí najmä peniaze pri nakupovaní na AppStore. Obsahuje denno-denne aktualizované informácie o tom, aká hra je momentálne úplne zadarmo. Odporúčame Vám jej povoliť Push notifikácie, aby ste hneď dostali informáciu čo sa kedy oplatí sťahovať.

Na stiahnutie tu (Zdarma).

  • Televizní program: Všetci už určite poznáte, keď si sadnete pre televíziu a neviete čo v nej práve beží, pretože nemáte po ruke žiadny program. Tento problém raz a navždy vyrieši táto aplikácia, v ktorej nájdete kompletný zoznam českých, slovenských, hudobných, športových, detských, filmových ale aj dokumentárnych staníc vo veľmi prehľadnom prevedení.

Na stiahnutie tu (Zdarma).

Napísal Michal Lichner