Aplikácie a Hry zdarma na dnešný deň

Ako stále všetky aplikácie a hry sú zdarma len limitovanú dobu! Neváhajte a sťahujte!

Fotoffity (iPhone)

Šikovná aplikácia, ktorá dokáže premeniť vaše staré ale aj novo nasnímané fotografie na pouličné grafity a street-art. Na výber je z 11 sprejov a 8 typov stien. Vašu nástennú maľbu si môžete dodatočne vylepšiť rôznymi efektmi a čmáranicami. Taktiež nechýba ani prepojenie s Facebook a Twitter sieťami.

 Download Fotoffity 

 

Snake Race (iPhone)

Môžem vám garantovať, že takúto verziu „Snake“ ste ešte nehrali. Táto arkádová hra sa líši najme svojím nezvyčajným prostredím. Svojho háďu ovládate dotykom displeja, tak aby zmenil smer a vyhol sa všetkým prekážkam, ktorých tam je požehnane. Počas preskúmavania okolia musíte nazbierať dostatočné množstvo diamantov, lebo inak sa vám nesprístupnia ďalšie levely.

Download Snake Race

 

Albert (iPhone)

Unikátna kolekcia 14-tich minihier, ktoré vás prinútia stláčať, hýbať, rozprávať a všemožne sa vykrúcať. Hra využíva špeciálnu cardboard grafiku a holografické efekty. Taktiež jej nechýba prepojenie s GameCental.

Download Albert

 

The Alarm App (iPhone)

Budík, ktorý vam umožni prežiť ranné prebúdzanie v rytme vašej najobľúbenejšej pesničky.

Download The Alarm App

 

Cube Racer (iPhone)  

Jednoduchá ale zábavná endless hra, v ktorej máte kontrolu nad loďou a jej osudom. V hre sa musíte uhýnať všetkým náhodne generujúcim kockám a doletieť najďalej ako ste schopní. Taktiež jej nechýba prepojenie s GameCental.

Download Cube Racer

 

Nuts! (Universal)

Ďalšia endless hra, v ktorej ovládate veveričku Jacka a snažíte sa prekonať čo najväčšiu vzdialenosť od koreňa až po vrchol stromu. Jack má mnoho prekážok ako konáre, šišky, ľad, ktorými sa dokážete vyhnúť iba nakláňaním vášho iDevice zo strany na stranu. Taktiež jej nechýba prepojenie s GameCental.

Download Nuts!

 

Max & Ruby: Max’s Mole Mash (Universal)

Klasická hra, ktorá si preverí vaše reflexy. V čo najkratšom čase musíte zatlačiť všetky vyskakujúce postavičky z dier tak, aby nemali šancu vám ublížiť. Hra využíva známe charaktery s rozprávky Max & Ruby a je určená pre detské publikum.

Download Max & Ruby: Max’s Mole Mash

 

My Story – Book Maker for Kids (iPad)

Vzdelávacia aplikácia, ktorá umožňuje vaším deťom upravovať hravým spôsobom spoločné fotografie a takto vytvárať spoločné fotoalbumy. Charakteristické je pre ňu jednoduché ovládanie a hravý inter-face.

Download My Story – Book Maker for Kids