Aplikácie a Hry zdarma na dnešný deň

Máme tu ďalšie aplikácie a hry zdarma na dnešný deň. Nezabúdajte, že hry sú zadarmo len na obmedzenú dobu, tak to určite využite.

TrailMix Music Player (iPhone)

Ďalšia z radu hudobných aplikácii, ktorá dokáže prispôsobiť rýchlosť tempa pesničky ju rýchlosi vašich krokov. Najlepšie na tom všetkom je, že aplikácia komunikuje s playlistom a skladbami v mobile a automatický ich načíta a detekuje. Táto aplikácia vám zaručene spríjemní jarné prechádzky.

Download TrailMix Music Player

 

Shot MeMo (iPhone)

Táto aplikácia slúži na pohodlné a rýchle pridávanie komentárov, či popisov k fotkám z vašej foto-knižnice. Po jednoduchom označení alebo zvýraznení, vylepšenú fotografiu môžete priamo preposlať priateľom na Facebook, Twitter alebo e-mail. Poznámky dokážu pridávať popisky s dátumom a miestom odfotenia a na výber je z veľkej palety typov písiem a16 tém pozadia, ktoré je ľahko pozmeniť.

Download Shot MeMo

 

Photoloupe (iPhone)

Prináša nové možnosti prezerania fotografií. Približovanie a oddiaľovanie, ostrenie a orezávanie, skrátka všetky možnosti úpravy fotografií je zabezpečené prostredníctvom gyroskopu a akcelometru. Ovládanie by si zaslúžilo trochu vyladiť, ale takúto myšlienku môžeme očakávať skôr ako koncept, ktorý sa možno ujme a možno nie. Aplikácia podporuje Dropbox zdieľanie.

Download Photoloupe 

 

Cinemagram (iPhone)

Cinemagram je nová aplikácia, ktorá umožňuje behom sekundy ľahko vytvárať animované GIF obrázky. Hodiny práce vo Photoshope sa skončili. To čo sa niekedy dalo vytvoriť iba hodinami práce vo foto-editore, dnes nahrádza skvelá aplikácia Cinemagram. Podrobnejšie info o tejto aplikácii, o jej plusoch a mínusoch sa dočítate v našej rozsiahlejšej recenzii TU.

Download Cinemagram

 

Chicken Out! (iPhone)

Jedná sa o arkádovo-logickú hru, v ktorej musíte prostredníctvom jedenej sliepky vyhnať všetky ostatné a obsadiť svoje hniezdočko. V hre je na výber z 5 postáv a na potrápenie je až 180 levelov, ktoré nie sú práve najľahšie. Grafika je celkom prepracovaná a oplatí sa ju vyskúšať. Samozrejme nesmie chýbať ani prepojenie s Game Central.

Download Chicken Out!

 

Unstoppable Jake (iPhone)

Zahrajte sa na nezastaviteľného Jacka, ktorý ma odhodlanie a silu ochrániť mesto pred zlým hackerom Hax0rom. Hra je v štýle klasickej 2D retro- plošinovky, kde musíte behať, skákať, podliezať, strieľať a to všetko cez 20 úrovni. Pre otvorenie levelov, je nutné nazbierať dostatočné skóre v podobe zlatých mincí a pre tých vytrvalých sa po vyzbieraní všetkých skrytých sošiek robotov, sprístupnia bonusové levely. Hra obsahuje prepojenie leaderboards cez Game Center.

Download Unstoppable Jake

 

Relaxophilia (iPhone)

Ak žijete v strese a potrebujete nachvíľku vypnúť, táto aplikácia vám pomôže vyladiť vašu myseľ do antistresovej hladiny a dokonale zrelaxovať. V ponuke je až 40 ukľudňujúcich nahrávok a hudobných skladieb, ktoré pôsobia na vašu myseľ pozitívne. Jednotlivé skladby môžete editovať a nastavovať ich opakovanie alebo odpočítavanie ako má funkcia integrovaného budíku.

Download Relaxophilia

 

FrameLens – Frame with Multiple Camera (Universal)

Aplikácia, ktorá dokáže jednoduchým ovládaním vytvárať unikátne koláže fotiek z vašej knižnice alebo z fotiek, ktoré si máte obstarať priamo prostredníctvom aplikácie. Na výber je až z 50 rámov a množstva farebných pozadí a drobných obrázkov a motívov, ktoré môžete prilepiť na všetky fotky. S toto aplikáciou budú vaše fotky v oveľa krajšom obale a aplikáciu si pre svoju jednoduchosť a obsah rýchlo zamilujete.

Download FrameLens – Frame with Multiple Camera