Aplikácie a Hry zdarma na dnešný deň

Máme tu ďalšie aplikácie a hry zdarma na dnešný deň. Nezabúdajte, že hry sú zadarmo len na obmedzenú dobu, tak to určite využite.

Jump Out! (iPhone)

V tejto hre musíte pomôcť malej blške uniknúť z pasce, v ktorej uviazla. Počas jej úniku musíte nazbierať dostatočné množstvo hviezdičiek, tak aby sa vám sprístupnili nasledovné levely. Hrateľnosť je založená na fyzikálnych princípoch puzzle hier ako je Cut the Rope… V hre je nadpriemerne veľa levelov- 150 a hra disponuje možnosťou prepojenia s Game Central. Je vidno, že sa vývojari na tejto hre nadreli, každému ju odporúčam.

[youtube id=”CSUK5NV4sf0″ width=”600″ height=”350″]

Download Jump Out!

 

SpinCam (iPhone)

Zachyťte okamihy vášho života v prekrásnych 360 stupňových panorámach. Pri obstaraní snímky roztočíte váš iPhone a keď zaznie zvukový signál, aplikácia vám vygeneruje celkom slušnú panorámu. Aplikácia disponuje priamym prepojením na Facebook a Twitter. Na prezeranie takýchto obrázkov vám stačí akýkoľvek webový prehliadač.

Download SpinCam

 

FitBeat (iPhone)

Hudba sa prispôsobuje vaším krokom. Aplikácia sa riadi špeciálnym algoritmom, ktorý dokáže rozoznať tempo vašich krokov a skombinovať ho s hudbou, ktorú práve počúvate. Algoritmus zabezpečí to, že akákoľvek pesnička sa bude dať počúvať pri pomalej a rovnako aj pri rýchlej chôdzi. Po prejdenej trase máte kompletné údaje o vašich kalóriách a spálených kilojouloch.

 Download FitBeat

 

Jigsaw Mansion 2 (iPhone)

V tejto rodinnej hre musíte poskladať veľkorozmerné puzzle v čo najkratšej dobe. Na výber je z viacero prekrásne spracovaných motívov. Čím budete rýchlejší, tým dosiahnete vyššie skóre potrebné pre odomknutie nových puzzle motívov. Skvelou vlastnosťou hry je to, že dokáže pretransformovať ľubovoľný obrázok z vašej foto-knižnice do podoby skladaného puzzle.

Download Jigsaw Mansion 2

 

MoodMusic ~ Social Internet Radio (iPhone)

Jedná sa o skvelú aplikáciu na objavovanie a zdieľanie novej hudby prostredníctvom Facebooku. Stačí si len vybrať svoj obľúbený hudobný žáner a aplikácia automaticky nájde najnovšie pesničky, ktoré sú v obehu na internete. Ak natrafíte na pieseň, ktorá sa vám páči, môžete ju priamo predoslať vaším Facebook priateľom alebo sebe na Facebook nástenku. Piesne tiež môžete pridávať do obľúbených, ktoré vám zaručia rýchly prístup k jej opätovnému počúvaniu.

Download MoodMusic ~ Social Internet Radio

 

Flowplay (iPhone)

V tejto hre vycestujete vysoko k oblakom, kde sa zmocnite role dobre napapaného holuba. Vašou úlohou je robiť to, čo vedia holuby najlepšie. Holubie extrementy musíte uvoľniť presne vtedy, keď sa pod vami mihne potencionálna ľudská obeť. Holuba ovládate nakláňaním iPhonu a „hovienka“ vystreľujete jednoduchým dotykom displeja. Hra ponúka peknú 3D grafiku, množstvo power-upov a prepojenie s OpentFeint klientom.

Download Flowplay

 

 

FlickPig (Universal)

Hra vyžaduje aby ste pomohli prasiatkam pozbierať všetky stratené mince, o ktoré má záujem tlupa vlkov. Prasiatka vystreľujete v podobnom štýle ako AngryBirds a v hre si môžete vyskúšať až 100 pestrých levelov. Taktiež tu nesmie chýbať ani iCloud a Game Central podpora.

Download FlickPig

 

MusicTandem – Personalized Music Channels (iPad)

Veľmi užitočná hudobná aplikácia, ktorá slúži na vytváranie osobných hudobných kanálov. Stačí, ak do vyhľadávača napíšte meno vášho najobľúbenejšieho interpreta a aplikácia začne streamovať a nepretržite hrať všetky videa daného umelca prostredníctvom YouTube. Vy si za ten čas môžete prelistovať informácie o umelcovi, alebo hľadať novú hudobnú hviezdu. Aplikácia podporuje AirPlay prehrávanie.

Download MusicTandem – Personalized Music Channels