Amplifiear – Ucho pre váš iPad

Štúdio Nonlinear predstavilo formou Kickstarter projektu kreatívny produkt Amplifiear, ktorý je navrhnutí na zvýšenie a skvalitnenie zvuku z vášho iPadu.

Amplifiear je jednoduché clip-on príslušenstvo, ktoré je ohromujúce svojou konštrukčnou jednoduchosťou. Neobsahuje žiadne napájanie, batérie ani drôty. Amplifiear funguje na princípe odrážania a presmerovania zvukových vĺn. Jeho tvar je navrhnutý tak, že zvuk zo zadného reproduktoru nasmeruje dopredu smerom k poslucháčom.

Hlavný dizajnér Nonlinear štúdia Evan Clabotos mal za cieľ skonštruovať jednoduché, prenosné, a recyklovateľné plastové ucho, k náprave toho, čo mnohí kritizovali a bolo považovane za konštrukčnú iPad nedokonalosť. Amplifiear je vybavený klipom na upevnenie ucha na telo iPadu, tak aby zvyšoval kvalitu zvyku na základe základných akustických vlastnosti zvuku.

Prednosťou tohto kreatívneho príslušenstva je okamžitá použiteľnosť a funkčnosť s pôsobivým funkčným dizajnom. Amplifiear je zatiaľ iba v štádiu pripravovaného konceptu, ktorý čaká na vašu podporu TU.

 

 

 

 

 

[vimeo id=”40048573″ width=”600″ height=”350″]